Minik Dualar Grubu

Konu, 'İlahiler' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Minik dualar grubunun seslendirdikleri ilahiler gerçekten çok güzel. Özellikle 571'de bir güneş doğdu ilahisi 21 aylık kızımın dilinde o bile ezberine aldı :)

Teşekkür Ederim Allah'ım albümüyle tanınan Minik Dualar Grubu, Ramazan ayı öncesinde İngilizce dualardan oluşan bir albüm çıkardı. 'Thank You Very Much O Allah' isimli albümle dünyaya açılmayı hedefleyen grup, daha önceki iki albümle verdikleri mesajı şimdi tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefliyor. İslam dininin hoşgörüsünün çocukların bakış açısıyla anlatıldığı albüm İngilizce seslendirilen on duadan oluşuyor.

Çocuklara duanın anlamını ve değerini şarkılarla anlatan Minik Dualar Grubu'nun 'Thank You Very Much O Allah' albümü dinleyicilere doğa, anne-baba, sağlık, Allah sevgisi gibi manevi ve kültürel değerleri hatırlatıyor.
    Albümü Ortadoğu'da ve Avrupa'da da yayınlamayı düşünen Şirin Çocuk Müzik Yapım Prodüktörü Metin Gım, çocukların evrensel çağrısını bütün dünyaya yaymak istediklerini söylüyor.

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Minik Dualar grubunu çok seviyorum bebegimde seviyor :)

3. Murat

Murat Yönetici

Sürekli kendini geliştiren minikler büyüdükce yerlerini diğer kardeşleri alıyor buda çok hoşuma gidiyor.

4. M

Misafir Misafir

:cool: minik dua grubuna çok teşekür ediyorum sizin güzel illahilerinizle büyüyoruz ne mutlu illahi söyleyene:eek:

5. y

yelda Misafir

:eek: sayın ertuğrul erkişi sizin illahileriniz bizi mutlu ediyor minik dua grubuna ve size çok teşekür ediyorum ne mutlu size ve miniklere ne mutlu illahi söyleyene
    :)YELDA:)

6. M

Misafir Misafir

7. Şaban

Şaban Yeni Üye

bu gruba bayılıyorum ya süper :)

8. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

minik dualar grubu çocuklar büyüdükçe yenileniyor

9. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Minik dualar grubunu daha cok dinleyecegim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş