Milli Piyango 2015 Büyük İkramiyesi ne kadar?

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Netice tarafından paylaşıldı.

1. Netice

Netice Yeni Üye

Her yeni yıla girerken milyonlarca insan yeni bir umut, başlangıç ve yaşam olsun diye Milli Piyango biletlerine hucum eder ve büyük ikramiyenin kendisine çıkması için dualar eder. 2015 yılında büyük ikramiye dudakları uçuklatacak hayalleri kat kat yükseltecek cinsten.Düşünsenize büyük ikramiye size çıksa? hiç tanımadığınız akrabalarınız sizi unutan dostlarınız ziyarete gelseler :)

Milli Piyangonun 2015 yılına özel büyük İkramiyesi kaç milyon?
    Milli Piyango Çekilişi.jpg
    Milli Piyango idaresi 2015 yılı Yılbaşı Özel Çekilişinde verilecek olan büyük ikramiyenin bedelini 50 milyon lira olduğunu açıkladı.

50 Milyona neler alınmaz? dilerseniz bunu da siz söyleyin.

2. Murat

Murat Yönetici

Bana çıksa... ne yapardım bir düşüneyim. 40/1 ini memleketteki kimsesiz çocuklara bırakır bir kısmını aileme verir gerisini çatır çatır yerdim :)

3. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

Bu kadar parayı kim ne yapmaz.... Hem dağıtırsınız hem de ihtiyaçlarınız için rahatlıkla harcayabilirsiniz. Ama haydan gelen huya gider diye de bir söz vardır... Bunu da unutmamak gerekir.

4. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

ben kimseye bi kuruş vermem. 15 metre bi tekne alırım. karımıda alırım. telefonlarıda okyanusun dibine atarım. bir tek kredi kartı alırım yanıma. murat bi seni alırım tekneye : )

5. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Gayet guzel bir para :) Iyi bir plan yapip kendini kaptirmadan dunyanin isiklarina, guzel ve yararli birseyler yapmak gerekiyor :)

6. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

55 milyon süper para : )

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş