Meryem Uzerli'nin Boyu?

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında eminem tarafından paylaşıldı.

1. e

eminem Yeni Üye

Meryem Uzerlinin boyu kaç cm? Sizce Meryem uzunmu? Meryem Uzerlinin boyu ne kadar

Meryem Uzerli 173 cm boyundadır. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda ingilizce biliyor.

2. Murat

Murat Yönetici

Allah boyunu :) posunu daim etsin.

3. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

4. M

Misafir Misafir

5. K

Kalecik Yeni Üye

Huyuda huyuna mı acaba:)

6. meryem de güzel mi ki acaba ben ona on bin basarım bır gorseniz beni :eek:

7. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

meryem uzerli çok güzel değil ama çok cana yakın vede çok sempatik

8. M

Misafir Misafir

meryem üzerli hepinize 100000000000000000 basaar.o çoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel.siz ona güzel değil diyemessiniz.o hm güzel hm tatlı hm canayakın hm sempatin ne ararsan var.hm seni görmesem bile meryemimin senden güzel olduğunu biliorum.o harikaaaa
    <3

9. M

Misafir Misafir

internetten bakk hereks gibi sıradan normal bir insan bu kadar abartmanın bir alemi yok

10. M

Misafir Misafir

senin onun gerçek halini görmeden konuştuğun aşırı belli sokaktan o şekil geçse dönüpte yüzüne bakmassın bakarım deme yalan söylemiş olursun bu kadar aptal olma gözünü aç yani çünkü aptal ve körlere tahammülüm yok benim

11. meryem uzerliyi gerçekten seviyorum adımdan belli zaten gerçek adım nazlı ve meryem uzerli annemden 2 santim kısa ama olsun bişey fark etmiyo ben onu görsen 1 bayılırım 2 o tontiş yanaklarından öperim 3 ona telefonumu veririm . ah keşke görsem............................. şu noktalarda onun yaşı

12. S

Sinel Yeni Üye

Maşallah Meryem UZERLİ'nin boyu da oldukça iyiymiş

13. N

Nursultan Yeni Üye

meryem Uzerli çok doğal bir kız beğeniyorum tavırlarını

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş