Meryem Uzerli Resimleri

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

1. Nursena

Nursena Admin

Muhteşem yüzyıl dizisinde Hürrem sultan rolünü oynayan Meryem Uzerliye ait bir kaç kare resim duru güzelligiyle ve muhteşem oyunculuguyla şimdiden gönüllere taht kuran sultan :)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ekli Dosyalar:

2. i

idem Yeni Üye

Meryem üzerlimi uzerlimi tam olarak ögrenmek isterim. Bu arada gerçekten harika bir güzelligi var meryemin.

Ekli Dosyalar:

3. b

birtanem16 Yeni Üye

Meryem çok tatlı harika güzel gözleri var.

4. Murat

Murat Yönetici

Meryem Üzerli Hürrem Sultan rolünü güzel oynuyor. Beğeniyorum performansını.

5. h

helin Misafir

Muamar Algaddafi Defeat Terrorists and they are crying for fogeirn help in Libya Aljazeera TV is also with Terrorist …Terrorist rebel shows their true intentions stealing government belongings in Benghazi: Bombing military bases, communications and killing innocent people and destroy the county, through the UN UK US NATO France support, Their target is OIL This kind of action was put in place in Iraq before the heartless American attack which killed millions of Iraqi civilians up to date. Now France, UK is supporting the Terrorists in Libya. There will usually regret it. Because Muammar Gaddafi has already win the war against terrorist/al-Qaida backed by western powers. Libya is not like Egypt. Or Tunis “where people a suffering sadness to unemployment and food stuff are too expensive. In Libya, the nation is the best and the richest in Africa; the Libyans have the best quality of life and Libyans support, love, and respect their leader Muammar Gaddafi because he is the best leader in the world.May thanks be to Almighty Allah that Libya hasn’t fallen in the dirty hands of Terrorist; it will forever remain in the hands of the great leader Almuammar Algaddifi. In sha Allah.Those UK are bad friends they snatch Seif Al-Islam House in London since they fell to take away Libya Oil.hahaha.. Shame on UKSidi Mohammed (Ag) Ahmed ZaidanWe love and support Muammar Algaddafi

6. H

Hoca Yeni Üye

çoğunluğun kendisini drew barrymore'a benzetmesine rağmen, ben kendisini inanılmaz derecede kate winslet'a benzetiyorum.

7. M

Misafir Misafir

:rolleyes:MERYEM ÜZERLİ:rolleyes: HÜRREM SULTAN :rolleyes:

8. Murat

Murat Yönetici

Güzel kadın bir o kadar da başarılı.

9. Orko

Orko Bilgi Sihirbazı.

Kim ne derse desin ben bu hatunu çok beğeniyorum

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...