melodika tuttu fırlattı

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Ziyaretci tarafından paylaşıldı.

1. Z

Ziyaretci Misafir

melodika tuttu fırlattı kalbimi hiç biyerde yokkkkkkkk

2. y

yeşil Yeni Üye

Youtube de arayın mutlaka bulursunuz bu parçayı

3. M

Misafir Misafir

4. M

Misafir Misafir

melodika ile hatırla sevgili notaları (çalarsınız canınız sıkılmasın diye veriyorum :D) :

RE FA LA SOL FA LA
    RE FA LA SOL FA Mİ yandaki notaları melodikanın orta tuşları ile çalarsanız daha güzel olur
    Mİ FA SOL LA Sİİİİİ
    LA Mİ FA SOL FA Mİ

5. ben çok beğendim ama tuttu fırlattı nın notası yazıyorum başka şey geliyor .

6. a

atom Misafir

bizim müzik hocazı çalıyodu ama hiç söylemedi:confused:

7. şişmek

şişmek Misafir

melodika notaları istiyorummm

8. E

Elma Yeni Üye

Bulduysanız bende bir enstrümanla eşlik edeyim

9. t

tutu Misafir

:eek::p;):D:):rolleyes::cool:hiiiiiihiiiiii hiç biriniz:confused:bilmiosunuz:(ama ben biliyorum:rolleyes:hah haaaaaaaah

gökçe tuttu fırlattı kalbimi notaları: do do do do si si re mi fa sol sol la si do do re re (ince):eek:

10. M

Misafir Misafir

gökçetuttu fırlattı kalbimi öle deil birazcık biliyorum böle :do-si-la-si-do-si-la-sol-la-bemo-f-la-sol-fa-mi: sadece bukadarını biliyom bildiğim kadarının sözleri tuutu fırlatti kalbimi ezdi üstünü çiğnedi
    :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: Cool

11. M

Misafir Misafir

ooooooooooof hiç biri uyulu olmuyor aman tanrım:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:;):D:p:eek:

12. M

Misafir Misafir

flüt notasını söylermisiniz tuttu fırlattının:eek:;):):)

13. d

dilan Misafir

bimiyosun tutu fırlattı kalbimi re re do do re re l

:D:(:rolleyes::eek::confused::mad::):eek::p;):D

14. M

Misafir Misafir

15. M

Misafir Misafir

hani nerede notalar ben notaları istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

16. M

Misafir Misafir

biliomusunuz berfinlen elif die iki kız var onlar kendilerini bişi zannediolar

17. M

Misafir Misafir

:eek::eek::)do-si-la-si-do-si-la-sol-fa-fa-la-la-la-sol-fa-mi-do-mi-mi-re-do-si-la-fa-la-la-sol-fa-mi.

18. M

Misafir Misafir

(AŞKIN ÇABUK SÖNDÜ.BENİ PABUCUNUN UCUNDA EZE EZE GİTTİ GERİ SARDI HEP AYNI AYNI SAHNEYİ OYNADIK DURDU BENİ GÖRÜNCE TESLİİİİMMM OLDU 1 KERE 2 KERE 3 KERE 4 KERE 5 KERE AAAAAAAAA! TUTTU FIRLATTI KALBİMİ EZDİ ÜSTÜNÜ ÇİĞNEDİ ZAMANLA GEÇER DEDİ ZAMANLA ZAMANLAAAA) ben şarkının bu kadarını biliyorum emin değilim.Ama ne yazık ki notalarını bilmiyorum!:eek::eek::p:p:eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::confused::confused::):):(:(:confused::confused::confused::confused::cool::cool::mad::mad::mad:........

19. M

Misafir Misafir

hiç güzel değil
    ,

20. M

Misafir Misafir

:p:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:ya bi türlü yapamadım

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş