Mehmet Ekici Gizli Kaseti

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Mehmet Ekicinin gizli görüntülerini yayınlayanlara ne olacak? Mehmet Ekicinin kasetini kimler servis etti?
    Sitemizdeki etik değerler nedeniyle bu haberi kilitliyoruz, Sadece Haber değeri taşıdıgı için haberle alakadar tepkileri paylaşabiliriz.

MHP'ye istifa şantajı yapan internet sitesi, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici'ye ait olduğu öne sürülen görüntüleri yayınladı.

2. _

_Caroline_ Yeni Üye

Aslında toplumda şu konuşulmalı, Evli birinin başka biri ile olmasımı çirkin yoksa bu görüntülerin servis edilmesimi çirkin? Bence Aldatmak daha büyük bir ayıptır. Bu nedenle bu konuya bu yorumu yapmazsam çatlardım.

3. d

denizz Yeni Üye

Daha önceki yazılarımızda Türk Siyaset tarihine yakışmayan olayların gerçekleştirğini ve buna benzer olayların şimdiye kadar olmadığını belirtmiştik. Bu olaylara neden olan kişiler şimdiye kadar halkın temsilcisi diyebilceğimiz kişilerdi ama şu an dibe vurmuş ve suçlamalarla karşı karşıya kalmış durumdalar. Kaset iddalarını ortaya atan farkliulkuculuk.com ise yasaklanmış durumda.

Bakalım bu kaset fırtınasının ardı kesilcek mşi? Çünkü son kurban Mehmet ekici kaset görüntüleri ile belirdi ve istifalar yağmaya başladı. Bakalım yeni istifalar gelecek mi?

4. m

mervesnr Yeni Üye

Cihan Paçacının kasetini en son yayınlarlar gibime geliyor.

5. g

gulemben Yeni Üye

Kasetleride yapılanlarıda hoş bulmuyorum. Birisi demişki bu özel hayat. Söylermisiniz bana ailesini aldatan kişi millete ne verebilir? Bu yüzden özellikle siyasetciler hayatına dikkat etmeli. Diğer bir boyut ise şu; Kişilerin hayatlarını incik cincik ederek şantaj etmek büyük günah. Mevlana Hazretleri ne demiş? Günahları örtmede gece gibi olunuz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş