Maymuna Dönüşen Kızın Videosu

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Misafir

Avrupada bir kız vardı hani Kurana saygısızlık yapınca maymuna dönüşen resimleri buldumda bu kızın videosu varmı? görüntüsü varsa merak ediyorum.
  2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Allah Teala geçmişte ayetlerini inkar eden kavimlere bir çok azab göndermiştir. Bu azabların detayları islami eserler ve diğer dini eserlerde mevcuttur. Bu kızın hikayesine ben inanmıyorum bu şuna benziyor, geçenlerde bir haber okudum neymiş İnek sırtında ALLah yazıyormuş, neymiş domatesin içinde Allah yazıyormuş neymiş canım karpuz kabugunda ALLAH yazıyormuş.

Şimdi sormak isterim arkadaşlarıma, Her gün gün doguyor ve batıyor bu Allah demiyormu bundan daha büyük mucizemi olur? Her gece ölüyoruz sabahında tekrar diriliyoruz bundan büyük mucizemi olur? Anneler iyi bilir bir parça sıvıdan bebegimiz karnımızda hiç tahmin edemeyecegiz şekilde güzelleşip büyüyor bundan daha büyük mucizemi olur? Çamur yiyen odunlar ( ağaçlar ) bizlere envayi çeşit meyveler sunuyor bundan daha açık mucizemi olur? Allah'ın nimetlerini saymakla bitiremeyiz biz gözümüzün önündeki binlerce nimeti mucizeyi görmeyiz gideriz abuk subuk şeylerin peşine düşeriz. Hiç birimiz bir birimize benzemiyoruz daha ne olsun Rabbimin nimetleri saymakla bitmez. Hamd ve Şükür Alemlerin Rabbi olan izzet sahibi Allah'a olsun.
  3. Nursena

Nursena Admin

Maymuna dönüşen kız hikayedir, Allah o kadar çok mucize gösteriyorki bize kendimizi zorluyoruz hala şu bu diye. Hergün yeni bir güne uyanmaktan büyük mucizemi var. Hepimiz hemen hemen Anne oluyoruz bundan büyük mucizemi var?
  4. Murat

Murat Yönetici

Maymuna dönüşmesine gerek yokki Kuran-ı Kerim'e zaten iman etmeyenler yada bilmeyenler kendini maymundan gelmiş sanıyorlar ekseriyeten bu nedenle layıgını bulmuş oluyor :)
  5. DENİZİ'MMMM

DENİZİ'MMMM Misafir

ne zaman olacak bnu blmyen mi kaldı yaa

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. maymuna dönüşen kızın

,
  2. maymun kızın resmi

,
  3. kurani yakip maymuna donen insan vidyosunu indir

,
  4. maymuna donusen kizin resmi