Maxima İnno Boyası

Konu, 'İlanlar' kısmında Ottoman tarafından paylaşıldı.

1. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Konica dijital baskı makinem olan Maxima inno 2 yıl önce aldım ve garantisi bitti bu nedenle yetkili servis dışında bir yerden boya almak istiyorum. Malum konica kafaların boyaları pahalı acaba Maxima uyumlu boyayı nereden alabilirim? hem uygun olacak hem sorunsuz baskı yapacak referanslı olan varsa yada bildiğiniz varsa lütfen mesaj atın.

2. Murat

Murat Yönetici

İnternette yapmış olduğum araştırmalar iki yeri gösteriyor birisi Optimum ki buranın fiyatı 35 40$ civarında birde Yami Boya var oda 19$ seviyesinde yorumlardan anladığım kadarı ile Yaminin boyası hem ucuz hemde iyi şu adresten inceleyebilirsiniz.

http://www.centerdesign.com/37-dijital-baski-boyalari bir iki çeşidi varmış.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Ayni konuda bende arastirma yapmistim cok kisa bir sure önce, Turkiyedeki bazi tanidiklarimin bu konu ile ilgili yardima ihtiyaclari vardi, Yami Boya'yi tavsiye ettim kendilerine ve oradaki urunlerden son derece memnun kaldiklarini söylediler. Fiyat ve kalite gayet iyiymis.

Ottoman ve Murat bunu beğendi.
  4. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Bahsettiğiniz yere gittim gayet ilgililer, zaten sitelerindeki yorumlardan sonra kanaat uyanmıştı. Teşekkürler

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş