Mamak Gülveren Toki Projesi Teslim Tarihi

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında yunus tarafından paylaşıldı.

1. yunus

yunus Yeni Üye

Tokinin yapmış olduğu 424 konut uygulamasından yerim var, Nisan 2011 de teslim edilecekti, aradan 5 ay geçmesine rağmen hala teslim edilmedi evlerimiz. İnşaat şantiyesinin önünde blokları Kaldırımoğlu inşaat firması yapıyor sorun bu firmadamı yoksa tokimedemi yoksa Mamak belediyesindemi yetkililerden açıklama bekliyorum. Bir iki gece bekcisinden başka kendimize muhatap bulamıyoruz. Hep 135.000 tl para verecegiz hem evlerimize zamanında çok geç taşınacağız ki; taşınmadıkta kira veriyorum bir taraftan Yatık Musluk Caddesi bana gerçekten yatık oldu artık bu caddede yatar kalkar oldum. Bunun sorumlusu kimse öğrenmek istiyorum. Paramızla rezil olduk.

2. Murat

Murat Yönetici

Öncelikle geçmiş olsun, üzücü bir durum ile karşı karşıya kalmışsınız. İnşaat firmaları bu tür projeleri alırken söleşmelerinde 6 aya kadar işi uzatma opsiyonu koyarlar tabi muhtemelen iş teslimi işin bedeli gibi bilgilerin bulundugu tabelade bu yazılmaz. Sanırım eviniz şu resimdeki binalardan bir tanesi.
    Mamak Belediyesinin sitesinde inşaatın güncel görüntüleri yok anlatımınıza göre inşaaat tamamlanmış ve bazı problemlerden dolayı teslimatlar yapılmıyor gibi. Tahminimce 10. aya girmeden bu evleri sizlere teslim ederler aksi durumda hukuki açıdan sıkıntıya gireceklerdir. Belediyenin ve Tokinin bilgilendirme sistemlerinden bilgi alabilirsiniz. Mütehattit firma ile alakadar bir sorun varmı, olabilir çünkü toki belediyeye teslim etse hemen onlar teslim etmek üzerinden bu yükü atmak isterler, muhtemelen evlerinizde yada alt yapılarında aksaklıklar olmuştur. Yine bize daha detaylı bilgileri ulaştırırsanız size yardımcı olmak isteriz.

3. rodali

rodali Yeni Üye

Resmi çekilen yerde yaşayanlar bilir eskiden virane gibi bir yerdi ama çehresi herşeyi değişti desekde insanı hala aynı

4. Misafir

Misafir Misafir

Tokinin yapmış olduğu 424 konut uygulamasından yerim var, Nisan 2011 de teslim edilecekti, agustosun 15 dediler teslim edilmedi su anda eylülün 19'nda dediler bugun 19 hala bi bildiri gelmedi benim kiram işliyor nerden bilgi alabilirim çok zor durumdayım bizi bilgiledirmenizi rica ederiz..

5. Nehir

Nehir Admin Yetkili Kişi

Hala teslimatta değişiklik yokmu bende teslimatlarını beklemekteyim bukdarda uzatılmazki ama harbiden paramızla rezil oluyoruz.

6. fadime

fadime Yeni Üye

Arkadaşlarım adına üzüldüm, oraya yakın oturan bir arkadaşımdan rica ettim ve bahsettiginiz tabelanın resmini çektirdim haklısınız Nisan ayında teslim edilmesi gerekiyormuş.

7. irem

irem Yeni Üye

Buna rezalet diyebiliriz o halde

8. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

Konutların tesliminde gecikme varsa; buna dayalı kira tazminatı davası açma hakkınız var. Bu konuda açtığımız ve kazanmış olduğumuz davalar var, bu konuda bilgi almak isterseniz 0536 515 50 41 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. Geç teslim söz konusu ise hakkınızı arayın davanızı açın...

9. Bamsı Beyrek

Bamsı Beyrek Yeni Üye

Buralar gittikce güzelleşiyor

10. Sabır

Sabır Moderatör Yetkili Kişi

Bu bölgede 1 etap daha yapılacak ve sonrasında gelişimi tamamlanacak. Sonra karşı bölgesinde ki Anayurt tokiler başlıyor.

Sayfayı Paylaş