Mahidevran Sultan Kitabı Nerede Satılır?

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında tuba tarafından paylaşıldı.

1. t

tuba Yeni Üye

Mahidevran Kitabları nerelerde satılır? Mahidevran Sultanın Kitaplarının isimleri nelerdir söylermisiniz?

2. M

Misafir Misafir

Truva yayıncılığın bir kitabı var MAHİDEVRAN SULTAN :) diye,yazarının ismide ; Kemalettin çalık

3. M

Misafir Misafir

mahidevran sultanın kitabını okumak isterim lakin kimse hiçribşey demiyor..

4. M

Misafir Misafir

İzmİr İlİ İÇİn mahİdevran sultan kİtabi nerde bulabİlİrİm?hasekİ sultanimizin kİtabini okumak İsterİmm.:( onun ÇektİĞİ acilari empatİ kurmalarini dİlİyorum hÜrremcİlere bu lafimm!

5. M

Misafir Misafir

Üstteki şahıs,mahidevran'ın hürreme çektirdiği acılarıda yabana atmamak gerek ! Mordevran..

6. M

Misafir Misafir

usteki arkadaş mor asilliğin rengidir zavallıların rengi degildir ayrıca asil sultanımız kimseye acı çekmemiştir aksine acı cekmiştir gercekleri göremediğinizi düşünüyorum

7. M

Misafir Misafir

mor asillik rengiyse Hürrem Sultanımızın en sevdiği renk olan "ergüvan" da HANEDAN rengidir ayrıca mahidevran hürreme acı çektirmemiş diyenler tarih öğrenin de gelin lütfen

8. M

Mahidevranist Misafir

Mahidevran sultan hürreme ne çektirmiş kadinin tarihte entrikasimi var kanitlayin aksine hürrem sultanimiza ve osmanliya çektirmiştir devletimizin dağilmasina sebep olan bu rus cadiyi nasil seviyorsunuz aklim almiyor teröristi sevmek hürremi sevmekle eş değerdir bana göre.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş