LG GizmoPal Ne zaman Çıkacak

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

LG GizmoPal 2 ve LG Gizmo Gadget Ne Kadar, LG GizmoPal 2 ve LG Gizmo Gadget Kaç Para ;

Akıllı telefon teknolojisinin geliştirilmesiyle birlikte seneler önce piyasaya çıkan akıllı saatler oldukça ilgi gördü. Samsung ve apple firmasının akıllı saatleri yoğun ilgi gördü ve geniş kitleler tarafından kullanılıyor.

LG-GizmoPal-2-ve-LG-Gizmo-Gadget.jpg

Akıllı saat sektörüne en son adım atan firma LG firması oldu. Teknoloji haberlerine göre , 2015 Yılbaşı gibi piyasaya sürülecek olan 2 adet akıllı saat olan LG GizmoPal 2 ve LG Gizmo Gadget, tasarımının renkli olmasıyla oldukça ilgi çekiyor. Özellikle çocuklarda kullanılması beknelilen saatler tasarım olarak çok basit hazırlanmış. Üzerinde açma kapama butonu, hoparlör ve birde uydu alıcısı mevcut. Bu şekilde çocukların olası tehlikelerdeki yerleri tespitte edilebilecek. Kuzey Korede satışa çıkan saat $79.99. satışa sunuldu.

Türkiyede ne kadar satılacağı merak konusu...

2. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Ben İphone dan başkasını yani apple kullanamıyorum, bu nedenle iki marka arasına samsung ve apple kimse giremez.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Samsung ve Apple ile bu saaten sonra hicbir markanin yarisabilecegini sanmiyorum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş