Laptoptan Periscope nasıl izlenir?

Konu, 'Bilgisayar Pc' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Laptoptan Periscope nasıl izlenir? , Bilgisayardan Periscope nasıl Seyredilir ?

Dünya'da yeni çıkan programlara ve trendlere yetişmek gercekten sosyal ortamı sağlam takip gerektiriyor. Son günlerin en sevilen programlarından birisi periscope. Bilmeyenlere hemen hatırlatalım periscope programı Twitter tarafından geliştiriliyor. Bu program sayesinde listenizde olan yada olmayan kişilere olduğunuz ortamı yayınlayabiliyorsunuz.

Kısa sürede milyonlara ulaşım Periscope isimli program android ve ios cihazlara kurulabiliyor. Peki ben bu programı bilgisayarımda nasıl kullanırım ?

Masaüstü bilgisayarınızda yada laptopunuzdan periscope izlemek istiyorsanız öncelikle bir kaç işlem yapmanız gerekecek. Bu işlemlerin amacı Android işletim sistemindeki programları çalıştırabilmeniz için gerekli olan başka bir programı bilgisayarınıza kurmak. Bu programın adı ise BlueStacks. BlueStacks Programını internetten bir çok siteden indirebilirsiniz. İndirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra BlueStacks programını açın ve ordaki Play Store dan kendi üyelik bilgilerinizi girerek Periscope programını indirin. Bu indirme işlemi BlueStacks programı içerisinde olacaktır bilgisayarınızın içerisinde aramayın. BlueStacks programı içerisinden Periscope programı butonu yardımıyla Periscope programını çalıştırın. Tüm işlem bu kadar..

bilgisayardan-periscope-seyretmek.png

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Super tesekkurler Göksel abi, periscope kullanicilari cok artti, benim telefonda'da yuklu bazen vakit gecirmek icin girip izliyorum öyle epey eglenceli yayinlar oluyor bazen :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş