Kuzey Güney Dizisi Yönetmeni Hakkında Bilgi

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Kuzey Güney dizisinin yönetmeni kimdir, Kuzey Güney dizisi yönetmeni hakkında bilgiler.

Kuzey Güney dizisinin yönetmeni Mehmet Ada Öztürk 'tür.
    Sinema dünyasına kısa film yönetmenliği ve senarist olarak giren Mehmet Ada Öztürk ün ilk eseri olan Burukacı adlı kısa filmin hem seneryosunu yazdı hem de yönetti. Daha sonra video klip yönetmenliği yapan Mehmet Ada Öztürk, Gripin in Karışmasın Kimseler ve Cenk Taner in Ne Zaman Gitti Tren adlı şarkıların kliplerini çekti.

2010 yılında oyunculuklarını Nurgül Yeşilçay, Murat Yıldırım ve Tomris İncer in yaptığı Aşk ve Ceza dizisinde ortak yönetmenlik yaptı. 2011 yılında vizyona giren ve seneryosuyla uzun süre gündemde kalan, oyunculuklarını Nejat İşler, Yiğit Özşener ve Ahu Tuğpençe nin gerçekleştirdiği Kaybedenler Kulübü sinema filminin senaryosunu yazdı.

2. c

canay Yeni Üye

Güzel dizi yazmışlar güzelde yönetiyorlar.

3. r

rodali Yeni Üye

Şimdilik senaryo çok iyi gözüküyor bakalım sona doğru ne olacak önemli olanda o zaten çoğu dizi sonlara doğru saçmalıyo :)

4. M

Misafir Misafir

diziye bittim ya bu kadar mı gerçekçi oynanılır iki kardeşin atışması falan .. diziyi izlerken kendimi dizinin içinde hissediyorum o kadar beni alıp götürrüyor yani :)

5. i

irem Yeni Üye

Mehmet Ada Öztürk ü kutluyorum güzel bir dizi yazmıs umarım devamıda güzeldir

6. Şaban

Şaban Yeni Üye

Kuzey Güney dizisinin yönetmeni Mehmet Ada Öztürk 'tür.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş