Kutlu doğum haftası tebrik mesajları 2014

Konu, 'Dini Bilgiler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Kutlu doğum haftası nedeni ile Peygamberimiz Hazreti Muhammed Sav. en güzel şekil de anılır ve o kutlu elçinin getirmiş olduğu güzelliklerden nasiplenenler birbirlerine en güzel tebrik ve onu anlatan mesajları gönderirler. İşte 2014 Yılında yapılacak olan kutlu doğum etkinliklerinde paylaşılacak en güzel sözler.
    Bir gül aldım, sordum seni ona... Anlattı seni bana doya doya... Gel rüyama göreyim bir kez olsun o nurlu yüzünü, Göreyim seni içim nur dolsun... Güllerin efendisi ey Muhammed (sav)

O'na uyunuz... Onu örnek alınız ki O, sizde her gün yeniden doğsun... Yüreğinizi verin ki O'na, yarın orada sizinle olsun...

Seviyoruz seni ey nebi... Yıpranmış vakitlerde yıpranmayan tek GÜL olduğun için...

Ey Mekke! Güzelliklerinle gizlendin, durdun. Doğumunu mu beklerdin bu kutlu Resulün... sonsuz selam, salat, sana sevgili Peygamberim...

Onu anmayan hiçbir gönül kalmasın...

Gül Peygambere (sav) lale Allah'a açılır

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır... O gül ki Muhammed'i hatırlatır...

Ey Sevgili!!! Adın anılıyor yine... Yine sevdalıların Sen diyor... Sen derken onlar, Gönülleri şahlanıyor...

Böyle bir sevgi görülmedi... Böyle bir aşk görülmedi... Sana duyulanların arasında...

Ey Sevgili, Sen hala kırk yaşındasın ve hala ümmetini başındasın...

Canım kurban olsun senin yoluna, Adı güzel, kendi güzel Muhammed...

Allah'ın adıyla başladığınız her işte başarılar sizinle olsun kutlu doğum haftanız mübarek olsun...

Yaratılmışların en hayırlısı, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) için duygularımızı dile getirdiğimiz şu mübarek günde salat vesselam O'na olsun.

İslamın nurlu yüzü kalbine dolsun. Makamınız cennet Hazreti. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Kutlu doğum haftanız mübarek olsun...

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş