Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

Konu, 'Kurumlar' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Dumlupınar Üniversitesi resmi sitesinde, dumlupınar üniversitesi transkript , not öğrenme , öğrenci işleri, kayıt yenileme ve Dumlupınar Üniversitesi ile ilgili her tür bilgiye ulaşabilirsiniz.
    DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ RESMİ SİTESİ
    Dumlupınar Üniversitesi hakkında üniversitenin tarihi, rektörü, fakülte ve yüksek okulları ile idari birimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dumlupınar Üniversitesi sitesinde üniversitenin araştırma merkezleri, kütüphaneleri, yayınları, sosyal yaşamı, kampüsü, etkinlikleri, haber ve duyurularına ulaşabilirsiniz.Ayrıca siteden Öğrenciler, Öğrenci işleri ile ilgili Kayıt yenileme,Not Öğrenme ve Transkript gibi işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz, üniversiteden mezun olan öğrenciler hakkında bilgi alabilirsiniz.

2. M

Misafir Misafir

nasıl nasıl nasılllll????
    obs denen sistem bizim zamanımızda yoktu..ben 2000 girişliyim..ve obs denen sistem beni kapsamıyor.transkripti almam için son hafta ve bi yol bulamıyorum lütfen helpppppp meeeeeeeeeeeeeeeeee :(((

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Kutahya Dumlupinar Universitesinde okumayi dusunenler, veyahut bu universite ile ilgili bilgi toplamak isteyenler icin yararli bir konu oldugu kesin.

Bu konuyu kacirmayin kutahyalilar :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş