Kuşbaşılı Kaşarlı Pide nasıl yenir?

Konu, 'Yemekler' kısmında Ottoman tarafından paylaşıldı.

1. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Bugün sizlerle sıra dışı bir bilgi paylaşımı yapacağız, Kuşbaşılı kaşarlı pide yemeden önce kış aylarında sıcak bir mercimek çorbası ile açılış yapmanızı ardından mevsim salatası ile desteklemenizi öneriyoruz.

Karadeniz pide salonunda yapılan eşsiz lezzetlerden birisi olan bu pidede kuzu eti ve hakiki kaşar kullanıldığı için öncelikle pidenizi yemeden önce ağzınızı temizlemeniz gerekiyor. Kahve içiyor muş gibi su ile başladıktan sonra yemeye devam etmeniz lezzeti almanıza yardımcı olacaktır.
    Pide.jpg
    Pideyi yerken acı biber tüketmeniz size süper bir his verecektir, pide bittikten sonra ardından süper bir çayı içebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir konu ise pideleri üst üste koymamak bu şekilde hamur haline gelebilir.

Her şey bir yana elinizi kullanarak pide yerseniz tadını alabilirsiniz.

Goksel bunu beğendi.
  2. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

vallahi süper görünüyor

3. Murat

Murat Yönetici

Ben biliyorum burasını İskitler Kazım Karabekir Sütçüoğlu işhanında tek kişilik kocaman yapıyorlar, salatası ayranı ve tatlısı bedava ve 12 TL :) tavsiye ederim. Yemesine gelince her yiğidin bir pide yiyişi vardır.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Superin ötesinde görunuyor ama kaşar sevmiyorum maalesef :) Etli felan olsa of super olur

Murat bunu beğendi.
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş