Kuşadası Koyları ve Plajları

Konu, 'Türkiyem ve Şehirlerimiz' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

1. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

kadınlar-denizi.jpg

Kuşadası'na tatile gitmeyi düşünüyorsanız sizler için önereceğim koyları ziyaret edip hoşca vakit geçirmeye ne dersiniz?

Kadınlar Denizi:

Kuşadası ile arasının 3 km olduğu Kadınlar Denizi upuzun açık kumsalı ile Kuşadası'nın en beğenilen plajları arasındaki konumunu korumaktadır. Kadınlar plajı bir halk plajı olup şezlong ve şemsiye kiralamadığınız sürece herhangi bir ücret ödemeden yararlanabileceğiniz bir koy olarak bilinmektedir. Çok yoğun olduğu için yer bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

201110265cee1d80-4ed7-41dd-b2ba-4ffdcb7feb9f.jpg

Güvercin Ada: Özel bir işletmeye bağlı olduğu için ücretli olan bu koy güneşlenmek ve deniz keyfini yaşamak isteyenler için oldukça ideal bir tercih olacaktır.

kus11.jpg

Yılancı Burnu:Denize girmek için farklı bir alternatif arıyorsanız Güvercin Adası'nın arka kısmındaki Yılancı Burnu tercih edebilirsiniz. Sakin ve dibi taşlı olan bu denizde iki adet Beach Club yer almaktadır. Gündüzleri farklı eğlence arayışınıza cevap verecek olan bu koyun hafta içi ve hafta sonu ücretlendirmeleri farklılık göstermektedir.

pigalebeachresort0-2fd08043-f061-41a5-a2d6-b4d3ef0662a0.jpg

Pigale: Kuş tur tatil köyü ve Tusan otelinin arasında kalan pigale diğer plajlara göre daha sakindir. Ulaşım şehir içi minibüsleri ile gerçekleşmektedir.

image004.jpg

Papaz Hamamı: Girişin ücretli kumsal kısmın olmadığı Papaz Hamamı Güvercin Adası giriş kısmında yer alan özel bir plajdır.

image005.jpg

Palmiye Plajları: Şehir merkezinde yer alan ve her daim ulaşabileceğiniz bu plaj da kaliteli zaman geçirme fırsatını her an yakalayabilirsiniz.

Karaova plajı: Kuşadası ile arasının 5 km olduğu bu plaj hem denize girebilir; hem de değişik su sporlarını yapabilirsiniz.

2. Murat

Murat Yönetici

Fena değil Kuşadası ancak Fethiye tarafı benim daha çok hoşuma gidiyor.

3. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

Memleketim diye demiyorum Feyhiye'de tatil başkadır:)))

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Cok guzel göruntuler. Ancak yinede Fethiye taraflari daha göze hos geliyor gibi.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş