Kurtlar Vadisi Zaza Ölecekmi

Konu, 'Dizi Karakterleri' kısmında avrupali tarafından paylaşıldı.

1. a

avrupali Yeni Üye

Kurtlar Vadisi Zaza Ölecekmi
    Ali Sürmeli kurtlar vadisi dizisinde ölecekmi
    Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Kurtlar Vadisi’nin ‘Zaza Dayı’sını canlandıran Ali Sürmeli, oyunculuğu bırakacağını açıkladı.

Bu yoğun tempoya daha fazla ayak uyduramadığını ve sezon sonunda oyunculuğu bırakacağını belirten usta oyuncu, “Bu sene emekli olacağım. Asos’a yerleşip, bütün bu hengâmeden kurtulacağız. Oyunculuğu bırakıyorum” açıklamasında bulundu.

2. Murat

Murat Yönetici

Zazanın gidesi gelmişse yapacak bir şey yok. Zaten dizide performans düşüklüğü yaşamaya başladı. Zaza gider bir arada zülküfü çıkarırlar zaten tozcuda gidici, olayı yavaş yavaş örgüt ve o çevreye alacaklar.

3. s

sailormoon Yeni Üye

Haber doğru bende bugün okudum Zaza gitsin artık.

Kurtlar Vadisi’nin ‘Zaza Dayı’sını canlandıran Ali Sürmeli, oyunculuğu bırakacağını açıkladı.

Ünlü tiyatro oyuncusu Ali Sürmeli, bu sezon yoğun bir tempoda çalışıyor. “Antigone” adlı tiyatro oyununda oynayan Sürmeli, ayrıca Kurt Kanunu ve Kurtlar Vadisi’nde de rol alıyor.

Bu yoğun tempoya daha fazla ayak uyduramadığını ve sezon sonunda oyunculuğu bırakacağını belirten usta oyuncu, “Bu sene emekli olacağım. Asos’a yerleşip, bütün bu hengâmeden kurtulacağız. Oyunculuğu bırakıyorum” açıklamasında bulundu. BUGÜN

4. p

pepe Yeni Üye

Zaza nın artık ömrü doldu bence ölecek diziye yeni yüzler lazım

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş