Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Konusu

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Kurt Seyit ve Şura'nın aşkını anlatan dizide aynı zamanda tutkulu bir sevgi ele alınacak.
    Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandıracağı Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin biricik oğludur. Seyit tıpkı Babası gibi Rus İmparatorluğunun ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Küçüklüğünden beri iyi bir asker olmak için yetiştirilen Kurt Seyit, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir kişi olan Kurt Seyit'in kaderi Şura ile tanışmasının, ardından Rusya'daki devrimle tamamen farklı bir yöne akar. Şura ile olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da içinden çıkılmaz bir boyuta getirir. Kurt Seyit'in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul'a gelmelerine kadar uzanır.
    Şura, hali vakti yerinde zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli biricik kızıdır. Şura, Petrograd'da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit'le tanışır ve ona ilk gördüğü anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır... Şura, Kurt Seyit'in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyit'le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir hayata sürükleyecektir.

Ekli Dosyalar:

2. f

fireangle Yeni Üye

Kıvanç varsa izlenir bu dizi. Roman da zaten çok iyiydi.

3. e

esma Yeni Üye

Bence de çok iyi bir seçim konu harika romanı okuyanlar bilir.

4. i

ipekpoyraz Yeni Üye

Çok iddialı bir diziye benziyor, ne olabilir ne olmayabilir düşünmek istiyorum kem diyorum küm diyorum kesin tutar diyorum :)

5. N

Nida Yeni Üye

Çok karizmatik seyyit kurt gibisin :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş