KPDS 2011 Sonbahar Dönemi Başvuru Klavuzu

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

1. d

dilek öğretmen Yeni Üye

KPDS başvuru klavuzu 2011
    KPDS 2011 Sonbahar dönemi klavuz
    2011 KPDS Başvuru Kılavuzu
    KPDS 2011 Başvuru Klavuzu

2011 KPDS Sonbahar dönemi başvuru klavuzu

Başvurular 26 Eylül-5 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular elektronik ortamda yapılacaktır. Son iki yıl içinde ÖSYM tarafından yapılan herhangi bir sınava Başvuru Merkezi aracılığıyla başvurmuş olan adaylar başvurularını isterlerse bireysel olarak internet aracılığıyla, isterlerse bir Başvuru Merkezi aracılığıyla yapabileceklerdir. Diğer adaylar başvurularını başvuru merkezleri aracılığıyla yapacaklardır. Başvuruda 3,00 TL olan Başvuru Hizmeti Ücreti de adaylar tarafından ödenecektir. Başvuru merkezleri ÖSYM'nin öSYM:::T.C. Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden duyurulacaktır.Sınav ücreti başvuru işleminden önce ilgili bankaya yatırılmalıdır.
    Adaylar, 2011-KPDS Sonbahar Dönemi Kılavuzu ile Aday Bilgi Formuna başvuru süresi içinde ÖSYM nin öSYM:::T.C. Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden ulaşabilirler. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır. Sınav hakkında daha ayrıntılı bilgiye 2011-KPDS Sonbahar Dönemi Kılavuzundan ulaşılabilir.

Başvuru Kılavuzu
    Aday Bilgi Formu
    Başvuru İşleminde Adayların İzleyeceği Yol
    Başvuru Merkezleri

2. f

firuze Yeni Üye

Başvuru Kılavuzu ve Aday Bilgi Formunu inceledim bakalım neler olacak. Başvuru İşleminde Adayların İzleyeceği Yollara dikkat etmeli ve sonrasında Başvuru Merkezlerinin yolunu tutmalı.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş