Korku Gideren Dualar

Konu, 'Ayet, Dua ve Hadis' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

1. Nursena

Nursena Admin

Korkunuzu yenmeye yarayan DUA nedir bilirmisiniz? İşte Allah'ın izni ile korkunuzu yenecek dua.

fe in tevellev fe kul hasbiyellahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arsil aziym

ben bu duayı çok korktuğum zaman okudum ve etki etti o korkum gitti arkadaslar.aksamları yatmadan 7 kez sabahları kalktığımda 7 kez okudum.bazı yerlerdede şöyle birşey duydum cumartesi günleri 1900 defa okunursa yaklasık 3 saat sürüyor.öbür cumartesiye kadar dilediğiniz birşey gerçekleşiyor mesela sevgilinizle aranız kötü bu duayı okudunuz aranız düzeliyor gibi.

bir örnekte halamın basından geçmişti zaten duayı ondan aldım duydum.o istanbul depreminden zamanında çok korkmus ve bu korkusunu yenmek icin sürekli bu müthiş duayı okumus ve korkusu geçmiş.sizlerede tavsiye ediyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Misafir

Misafir Misafir

Cenabı Allah tüm korkuları üzerimizden alsın.

3. Şaban

Şaban Active Member

Amin fatiha suresı okuyalım bu durumlar da

4. Bamsı Beyrek

Bamsı Beyrek Member

Kokrtuğumda bildiğim ne kadar dua varsa okurum :)

5. Misafir

Misafir Misafir

Korkmadın zamanlardada bu duayı etsen daha iyi olur.... korkunca aklın basına yenımı gelıyorda bu duayı okuyosun... eger 1 hafta içinde butun dualar kabul olsaydı herkes bu duayı okuyup zengın olurdu ;)

6. Misafir

Misafir Misafir

arkadaslar ben 13 yasındayım erkegim fakat yanımda bi kisi olmadan ayrı bş odada uyuyamıyorum korkuyorum böyle kapıdan her an biyşey bakcakmıs gibi geliyor bu korkumu nasil yenerim yardm edin :(

7. gülfem eğlmez

gülfem eğlmez Misafir

eğer o korkunu yenmek istiosan o hayalini biraz daha anlamlı hale getir mesela elinde gördüün kötü şeyi yok edecek bi şey varmış gibi düşün emin ol bnde eskiden öledim ve korkum geçti sana da tavsiye ederimh

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. korkumu yenmek için dua

,
  2. korku giderici dua

,
  3. korkuyu alan dua

,
  4. korkuyu gideren dua,
  5. korku giderici dualar,
  6. korku giderme yolları,
  7. korkuyu alan dualar,