Komik Yılbaşı Sözleri 2014

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Her yeni yıl girişinde bir çok kişi birbirine şaka yapar, sizin 2014 yılına girerken yapacağınız şaka ve komik sözleriniz hangisi? Eminiz birbirinden orijinal sözler ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz.
    Çocuk Noel Babaya seslenir Noel baba Noel bana bana kardeş getirir misin yılbaşında? Hayır Anne ve Babandan iste :)

2013 Yılında Kırdığım, Üzdüğüm, Bozduğum, Sövdüğüm Herkesten Özür Diliyorum 2014'de birde yapmam desemde inan ma :p

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmese kargoya versin kendi gelir.

Akşam içip içip azıtmayın, bu gece eğlenmek zorundayım diye beni benden etme..

Her kim ki yapar yılbaşını bu dünyada baş tacı, Maazallah ölünce öbür dünyada cızzz

Taze gelin gibi allı morlu göz alıcı olan yeni yılınızı kutlar, bir yıl boyunca yaşadığınız her şeyde aynı tazelik ve güzellikte kalmasını dilerim... Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Yeni yılın ilk dakikalarına merhaba derken, bende gülümseyerek ve sevgi dolu bir kalple merhaba televole diyorum.

Yeni yılınız baldan bile tatlı, kelebek gibi kanatlı, zenginlik ve mutluluk getirsin götürmesin aman :)

Saat 12'de sıfır kilometre bir yıla girerken, kıymetini bilin, tadın kilometre yaptıkça tadı kaçacaktır.

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, havacıya kapak olsun :)

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş