Koltuk Temizleme Yolları

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında melissa tarafından paylaşıldı.

1. Koltuk Nasıl Temizlenir?
    Koltuklarımız heleki açık renkse sıklıkla kirlenir işte size koltuk temizleme yolları

İşte size bayanlardan koltuk temizliği önerileri [​IMG]

-Annem beyaz kalıp sabun ve havluyla siliyor…Sonuç süper..

-Bendende bi öneri ılık yarım kova su yarım şişe amonyak (lekeleri güzel çıkartıyor) bir avucu doldurmayacak kadar arap sabunu ve eski bir tül parçası harika bir temizlik saglıyor…

-Bende elimin dayanacağı sıcaklıkta su ve arap sabunuyla silip arkadan vernelli soğuk suyla siliyorum ve fazla suyuda makineyle çekiyorum pırıl pırıl oluyo.

-Okadar uğraşmayın alın kirçözü yarım kova ılık suya yarısını boşaltın havlu yada onun gibi sert bişeyle hafif nemli nemli silin.kendinizi fazla yormanıza da gerek yok.Kirçözün sırrı kurudukça parlaklık ve temizlik veriyor.Sabunla silinen şeyler çok daha çabuk kir alıyor yani sıksık silmeniz gerekir.marketlerde kirçöz en fazla 3 ytl. denemeye değer.

-Evet arkadaşlar koltuk ve çekyatlarımı sildim kirçözle gerçekten güzel çıkıartıyor ben kirçözü tüllerimde kullanırdım eskiden deneyin güzel çıkartıyomuş

-Ama arkadaşlar kir çöz evet güzel temizliyo bende denedim ancak ,içindeki kimyasal maddeler ne yazıkki döşemelerin rengini de alıyo ve zamanla yıpranmaya neden oluyo bilginize.
  2. Murat

Murat Yönetici

Artık amanyoktan farklı koltuk temizleyecilerde var..
  3. sabun ve havlu ıyı bır çözüm gibi gözüküyor.
  4. asiltok

asiltok Misafir

Arakadaşlar merhaba çok ucuza bu işleri yapan yerler var. Ben ayda yılda bir yapacağım bilmediğim bi ayrıntı bana hayatımın en kötü deneyimlerinden birini yaşatabilir. Kullandığım ürün Ayşede ie yarar benim kumaşta renk dağılır. Bizim antalyada adamlar 75-120 lira arasında gelip yıkıyorlar başka şehirlerdede çok faklı değildir. http://duygukoltukyikamaantalya.com/
    Eskiden halılarımızı da kendimiz yıkıyorduk şimdi kim kendi yıkar. Bence koltukta öyle.

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. koltuk silme

,
  2. koltuklarin temizlenmesi

,
  3. koltuk temizleme yöntemleri

,
  4. koltukları neyle silmeliyiz,
  5. koltukları neyle silmeli,
  6. koltuk silerken,
  7. koltuk silme teknikleri,