Kolilerle Beyaz Eşyalar Yapalım

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında Gün Işığı tarafından paylaşıldı.

1. Gün Işığı

Gün Işığı Moderatör

Anasınıfı öğrencileri ile yapılan her etkinliğin eğlenceli olduğu bilinen bir gerçektir. Daha doğrusu miniklerle etkinlik yapmayı denediyseniz bu gerçeğe fazlası ile şahit olabileceksiniz. Artık malzemeleri miniklerin önüne koyduktan sonra o kadar farklı fikirler çıkıyor ki büyüdükçe hayal dünyanızın ne kadar küçüldüğünü fark edeceğinize eminim. Gazoz kapaklarından ocaklar, kolilerden ocaklı fırın yapımı, köpüklerden çamaşır makinesi,buzdolabı, bulaşık makinesi yapımı ile ilgili örnekleri sizlere aşağıda sunmaya çalıştım. Bu örnekleri incelediğiniz zaman genel maketleri yaptıktan sonra farklı artık malzemelerle ya da evcilik köşesinde oynanan materyallerle beyaz eşyaları en son şekline getirebilirsiniz. Eğlenceli beyaz eşya etkinliği için bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

58974d9d9a4121c13.jpg DSCF0247.JPG ihlas-koleji-marmara-anasinifi-karincalar-proje-calismasi-ihlas-ev-aletleri-ocak-2012-9.jpg IMG_2784.jpg IMG_2800.jpg kartondan-firin.jpg kartondan-oyuncak-firin-yapilisi-1.jpg koliden_fırın_1551982291.jpeg PICT0353.JPG televizyon_2.jpg

2. Murat

Murat Yönetici

Markası'da İhlas çocuklar ne kadar akıllı..

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş