Knight para kasma

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Knight Seval tarafından paylaşıldı.

1. K

Knight Seval Misafir

Arkadaşlar knight para kasma yöntemleri Oyunda para kasma yöntemlerinin bilgilerini verebilirmisiniz?

Orjinal bilgiler olsunki paracıklarım artsın lütfen :)

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

1. Gylptonlardan çıkan Bezorları satmak

Tanesi preli ler için 45k 1 gün kasıp 100 tanesi 4.5 m 300 tanesi 13.5 m1 haftada 1 gbden fazla

SOLO para kasma yöntemleri
    Herkes burda zaman kaybetıgını dusunuorsa hemen bu konudan cıksın.. Kendı emegi ile parasını kasıcak warsada dıkkatlı bır sekılde lutfen ebnı dınlesın...

1.abyss
    her zamankı gıbı abyss gemlerden bahsedıcem... yanlız bunların yanında wormlardan cıkacak ıtemlerın satısları war bunlar sıze cazıp gelmıorsa 7. katta kı black widowları zıyaret edebılırsınız.... oyıycagınızı abysslerden shard mırage raptor gold bar silver bar kullanıslı potlar rice cake.... vb itemlerı alım daha soradan bunları satabılırsınız... genelde en cok kullanıslı yontem olarak klullanılmaktadir....
    En iyi Sinif olarak: VOKER + MAGE öneriyorum

2.Blood Of Glyphodonts
    cz de glyphodonts ailesinden olan MASTADON aldı yesıl yaratıki kesmenız ayrı bır yo olucaktir sizin icin:. cunku nerdeyse her kestıgınızden cıkmakta olan BLOOD of gylphodont adlı item para yapmak ıcın ideal.. soylekı itemi NPC lerden bırısıne sattıgınız zaman 25k prıemuıma uye iseniz 30 yada 35k gıbı bır oaar alıcaksınız.. ve her kestıgınızden nerdeydese cıkmak gıbı bır huyu war bu itemin...10 taneden 250k 40 tane kessesız 1m para ve kesımı cok kolay....
    En iyi sinif olarak: Archer ve Worrior öneriyorum..

3.Goblin
    breth tada piana viliga dakı goblın sehirlerıne gittiginizde kesecegınız goblın ailelerinden alıcagınız GOLBIN parcaları ıle goblın armoa yapablır bunlarsı satabılır paranızı saglıyabılrısınız... sadece goblın ıle kalmayıp ıcın den NPC lere satıgınız zaman ıyı sekılde para almanızı saglıyan ıtemler cıkmakta..... ufak bır not olarak belrtmem gerekırse dusuk LVL larda drop rate her zaman ıyıdır...
    En iyi sinif olarak: Archer ve mage öneriyorum..

4.Mesgul insanların yaptıgı kurnaz yontemler...
    baslangızda bıraz paranız olsun.. ve bır kac gununuzu maradonda gecırın.. merchantları gezın.. kurnazlık yappıp ucuz esyaları alın ÖRN:120k lık ıtemı 170k dan sız satın...bunu yaomanız ıcın pıytasayı cok ıyı takıp etmelı ve her ıtem fıyatlarını nerdeyse ezberlemenız gerekmektedir. knight para kaSma yöntemleri bu gıbı kurnazlıkları yapın ve bazen noob bır ınsan bıle bır ıtemı geregınden ucuza bıle koymakta.. hıc supheye dusmeden alın ve gercek fıyatında satın.. bu bır zahmet gerektıgınden nerdeyse tum gunlerınızı maradonda gecırmek zorundaısınız.. (ben bır ara cok gecırmıstım kazandıgım ıse 26m di sadece yaptıgım kar..)

En iyi sinif olarak: Rouge ve warrior öneriorum... hem swift ve yuksek kapasıtede item ustlerınde bulundurabılıklerı ıcın knight para kaSma yöntemleri

5.Kendı bossunuz kendınız kesın........
    Kucuk bosslarla ise baslıyabılırsınız.... en basıt ornek HYDE Kekurikekua veya antheras... ıcelrınden herbossdan dusme ıhtımalı olan SHELL armor tada lvl 35 buyulerı ve kekurikekuadan da kekuri ring yada BELT dusurabılırsınız... bunları dusuk lvlli cogu kısı kesebılır.. bıraz kafa calıstırdıgınız zaman herseyı elde edebılrısınız......
    En iyi sinif olarak: her karakter....

1) Goblin: Bu klasik yöntemin ne olduğunu hepiniz bildiğiniz için atlıyorum.

2) Abyss: Tüm 1. serverlerde Delos diye bir yer vardır. Bunun içinde bir kale var ve ondada abyss dungeon vardır ordaki canavarlardan abyss gem düşer. Bunlar bazı serverlerde 2m ken bazılarında 500k civarı olur. (bunuda bilmeyen yoktur)

3) Upgrade: Bazı silahları upgrade ederek bunları daha pahalıya satabilirsiniz. Mesela +1Mirage 30M iken +6,+7 yapıp (tabi paranız varsa) 300m den satarsınız böylece 270M kazanırsınız.

4) Bifrost: Lvl ınız fazlaysa Ronarktaki Bifrostlara katılın iyi para gelecektir yada kutu gibi bişey size gelirse onu kırdırabilirsiniz. İyi itemler düşer sonra satarsınız. (Bende pek bilmiyorum bunu)

5) 59 dan sonra kasmayıp Ardream da oyalanabilirsiniz. Bu nasıl para kasma yöntemi derseniz. Birisi mutlaka cebinde para unutmuştur. Adam keserek hem para kazanırsınız hem np. Ben kestim bi adamı 50m para geldi .

6) Lunar War: LW ye gitmeden önce STR takınız-zırhınız ne varsa giyin ve en iyi potları Inventory nize doldurun. LW de hiç savaşmayın savaşın bitmesini bekleyin. Eğer kazanırsanız Merchant a potları 30k dan koyup iyi para kasabilirsiniz. Ne de olsa eninde sonunda inv. deki ve inn hostess teki potları bitecek ve size yönelecek .

7) Monster Squad II ye gidin eğer rogue yseniz +5cleaver alın bunları 5m den satın. Ayrıca görevde özel defenseli chitinler düşer bunlarıda satıp iyi para kazanabilirsiniz.

daha sonraaaaa;

1. İlk önce 1m lik bir sermaye yapın en az
    2. Grocery shop a uğrayıp bolca destroyer rondo alın.
    3. Jangan'a Blacksmith'e gidin.
    4. Blacksmith'in tanesini 3.5k dan sattığı degree 2 weaponlara ctrl+click kullanrak bolca alın. İnventorynizde 8 tane yer kalsın ama.
    5. Seri bir şekilde o itemalrın hepsini kırın. İçlerinden 4 ile 6 arasında wind 2 çıkyıor.
    Ama dikkak etmeniz gerek bir nokta bazen ard arda çıkmıyor bu durumad ya bir süre bekleyin ya da alchemy menüsünü kapatın tekrar açın bir bekleyip tekrar kırmaya başlayın. İlk önce endişe edebilrsiniz param bitiyor diye yalnız wind dışıda wind 1 da çıkyıor bolca bu elementde yaklaşık 1kdan satılıyor tanesi .Eğer sürekl bir alıcı bulursanız daha da şanslısınız. Sonra bu wind 2 ları tanesi 2k+ dan satın geri kalan elemetleri 300-500 arasından satarsınız. Ben denedim süper bir yöntem çok güzel para kasılıyor. Ayrıca levelınız 10-20 ise çıkan degree 2 ve 3 itemları kırdırarak da wind 2 elde edebilirsiniz. Mesela 10kdan satacağınız bir itemı kırdırdığınızda 11 tane wind 2 çıkabilriyor. Buda 25k gibi bir fiyata denk geliyor. Düşünün siz yani gerisini. Ama kesinlikle param bitiyor diye endişelenmeyin kesinlikle fazlası geliyor.

Herkez Droptur Bosstur İtem Basmadir Konusuyor Ama Su Bir Gercek..

Mesela Pot Parasi İcin Maradona İnin Bi Pazar Kurun O Sırada Alttaki Yazıları Okuyun Yada Siz Yazı Yazın Mutlaka Pm Gelicektir.. Pmleri Degerlendirin Mesela Shard +7niz Var Adam 650m Verio Shardin Ortalama Fiyatida 6 gb Diyelim O Anki Sıkıntıdan Shardi Satarsanız Yüksek Fiyata, 1. Servera Girersiniz(İsteyenler) pazarlikla 550me Alırsınız 1 Gb Hic Ugrasmadan Kar

cz de glyphodonts ailesinden olan MASTADON aldı yesıl yaratıki kesmenız ayrı bır yo olucaktir sizin icin:. cunku nerdeyse her kestıgınızden cıkmakta olan BLOOD of gylphodont adlı item para yapmak ıcın ideal.. soylekı itemi NPC lerden bırısıne sattıgınız zaman 25k prıemuıma uye iseniz 30 yada 35k gıbı bır oaar alıcaksınız.. ve her kestıgınızden nerdeydese cıkmak gıbı bır huyu war bu itemin...10 taneden 250k 40 tane kessesız 1m para ve kesımı cok kolay....
    En iyi sinif olarak: Archer ve Worrior öneriyorum..

Boss(Warriorlar icin)

Warirorlar icin en iyi para kasma yolu Boss avlamaktır.Sağlam bir clanınız olursa ve charınızda sağlamsa
    BolBol boss kesip item cıkartır ve satarsınız.Bu sekilde cok hızlı para ede edebilirsiniz

Dark Mare(60+ Warriorlar icin)

60 LeveL olan bir warrior un healer bir arkadası varsa aksama kadar DM kesmesi 1 ayda onu milyarder ve item manyağı yapabilir.Her 15 DM den en az 3 tane High class item düsüyo.Bu sekilde cok hızlı para yapabilir warriorlar

StoneOfLife(ReZzeR lar icin)

Rezzer olup aksama kadar ölen adamları kaldırıp tas kasabiliriniz.bir tası 19 k dan satar

günde 250 tas kasarsanız=5 m para eder ki bu günde inanılmaz bir kar olur ve hergün aynı kar ı elde edebilirisiniz.

Lunar War
    Arkadaslar belki biliyosunuzdur.Lunar war olunca arenada her kestiğiniz kisiden 10 k geliyo.Bu sekilde cok hızlı para kasabilirsiniz.Ama charınızın sağlam olması lazım.Kolay gelsin

9)Enchant Scroll...
    Arkadaslar kalluga da bulunan ancient ve treant ları keserek Enchant scroll düsürebilirsiniz.Armor Enchant scroll Ancient lardan.Weapon Enchant scroll Treant lardan düser.Treant lar su anda Bug da olduğu icin sadece Armor Enhant Scroll kasabilirsiniz.

Ticaret...
    Ticaret aynı upgrade gibi cok hızlı ve yüklü miktarda para kazandırır.Piyasayı takip edip item alıp satmanız.Sizi zamanla zengin yapacaktır.Bunu yaparken sabırlı olmanız lazım.Bazen kazık yiyebilirsinz.Ya da aldığınız item dupe cıkabilir.Ama her ne olursa olsun cok iyi bi para kasma yöntemi.

2. Gavoltlardan Çıkan görev itemlerini satmak 2 tanesinden 1 rinde kesin çıkar

3. Ticaret yapmak Alım satım işleri tabi sermayede olması lazım

4. Cardinalden çıkan topları 100 k görevini yapmak 10 tane çıkarsan = 1m de iyi para

6. Lycan ve türlerinden +8 itemler çıkarmak (Wood staf,Maul,Two handed
    Sword) Tanesi 500k eder 1 saat uğraşsan 15 tane çıkarsan (yada daha fazla) tane çıkarsan =7.5 m

7. +3 claver görevi 45 e kadar sınırsız yapılabilir 50 tane çıkarsak 500 k dan 25m

8. Absy nin üst katlarında Charon var orda pus daha ucuz ordan 2.4m ye aldını 2.5 ye satsan kar kardır

9. Npc den Large shield alıp +3 e basıp reduce basmak 50 k etmiyor rogueler takabildiği için

birsürü basıp 250 k dan tezgaha koyarsak kapış kapış çekerler

10. 60+ priestiniz varsa healler yapın ve 7k dan olan potu 5 k ya koyun ben günde 50 ile 100 arası para yapmıştım bıraktım ama

11. Ağaçlardan Enchant scroll diye scrol düşer onları 500k ile 1m arasında kolay satarsınız

12. Yüksek lwl bi çarınız varsa bosh kovalamak :d

13. Ft , Kırmızı kutu görevi gibi görevlere girmek kutu yu kazanırsan satmak
    knight para kaSma yöntemleri

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş