Kıvanç Tatlıtuğ "Kuzey'in" Vücuduna Kavuşmak İçin Ne Yapmalı?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

1. M

Mavi Sağlık Ekibi

Kuzey gibi Vücud nasıl yapılır
    Kıvanç Tatlıtuğ ve Kuzey Vücudu nasıl olur
    Kıvanç Tatlıtuğ (Kuzey) Vücuduna Kavuşmak İçin 6 Adım
    Kıvanç Tatlıtuğun vücut yapısı nasıl böyle oldu işte bu konuda göz atarak sizde bu güzel görüntüye kavuşun.

Kıvanç Tatlıtuğ herkesin çok konuştuğu kaslı vücuda sahip olabilmek için 6 aydır sıkı bir şekilde çalışıyor. Bakın bu süre zarfında neler yapmış:

1- 6 ay önce spor salonuna kaydolup düzenli spor yapmaya başladı.

2- Türkiye kickboks şampiyonu Ara Karanfil'den 4 ay boyunca günde 2 saat boks eğitimi aldı.

3-Beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç'ın hazırladığı diyet listesiyle zayıfladı. Reçete protein ağırlıklıydı. Günde üç öğün beyaz et, ara öğünlerde de ceviz, kuruyemiş ve haşlanmış sebze yedi.

4-Kas yapmak için de Amerikalı Tony-Karen Hill çiftiyle iç organları dahil vücudunun tamamını çalıştıran bir spor eğitiminden geçti. Tatlıtuğ ekmek, makarna ve süt ürünlerini ağzına sürmedi.

5-Mineral ve vitamin takviyesi aldı.

6-Gece hayatına ara verdi. Gece 11.00'de yatağın yolunu tuttu. Her sabah 7'de kalktı.

2. r

rodali Yeni Üye

Bu iş tamamen sabır azim istiyor :) yaşadığım için söylüyorum :) 1 ay gidebildim :)

3. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Spor şart böyle bir vücut için o sebeple azim şart

4. M

Misafir Misafir

süt ürünleri protein bakımından çok iyi yanlış bilmiyorsam tamam yağ oranıda var ama enerji bakımından ve kemikler açısından çok iyi neden uzak kalmış anlamıyorum

5. M

Misafir Misafir

hazmı zor olduğu ve su tuttuğu için verilmiyor birde süt inekler içindir biz insanız

6. M

Misafir Misafir

Süt protein bakımından çok fazla zengin değil kalsiyum bakımından çok zengin , kemiklerin irileşmesinide kalsiyum sağlıyor . Protein ise kası oluşturuyor , tavuk , balık ve yumurtada çok bulunuyor . İstediğin proteini bunlardan fazlasıyla alabilirsin .

7. M

Misafir Misafir

Gençler Süt vücutta bir sıvı topluyormuş işte diğer mineral takviyesi beyaz et ve yumurtadan alıyor zaten kalsyumunu sadece süttemi var kalsiyum. Ayrıca Tony-Karen Hill çiftiyle 1,5 ay çalışmış ve bu vücudu yapmasını sağlamışlar.

8. H

Hoca Yeni Üye

Gidip bi fitness salonuna yazılmak gerisi kolay ..

9. Şaban

Şaban Yeni Üye

10. M

Misafir Misafir

babacim adamin metodu belli rampada hergun koymus.tum yaglari cross ile yakmis.butun kaslari hafif kilo cok tekrar metoduyla yaglari yakarak parcalamis iste. kesmis adeleleri tabiki yag yakici da kullanmamasi icten bile degil. kullandigina kalibimi basarim!!!duzenli uyku ve duzenli spor tabiki de en onemlisi azim herseyin basi... tebrikler ama ben ce cok ciliz! :)

11. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Duzenli ve disiplinli spor, yiyecek iceceklere, uyku saatine dikkat.. Istek ve azim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş