Kısa Sürede Düğün Hazırlığı Nasıl Yapılır?

Konu, 'Evliliğe Hazırlık' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

1. denizkızı

denizkızı Yeni Üye

Düğününüz beklediğiniz tarihten önce gerçekleşecek ve siz düğün hazırlığınızı nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda panik yapmaya mı başladınız? Öncelikle telaşa kapılmaktan vazgeçin; her şeyin zamanında yetişeceğine inanın. Planlı ve düzenli adımlar atıp destek alabilirsiniz. Böylece düğününüzü beklediğiniz şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

*Yaz düğünlerinde mekanlar genel olarak kış döneminden ayırtıldığı için mekan seçimi için gün tercihinizi hafta içi tercihiniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

*Daha önce düğün yapmış olanların fikrini alarak düğün mekanı ya da davetiye konusunda arkadaşlarınızın sizi yönlendireceği bir yer tercihinde bulunabilirsiniz. Ya da profesyonel bir organizasyon ekibinden yardım isteyebilirsiniz.
    gün-batımı2-1024x663.jpg
    *Düğün için yapacak olduğunuz alışveriş için bilgili daha önce bu deneyimi yaşamış kişilerden yardım alarak alışverişe çıkın ki uzun süre dükkan dükkan gezerek vaktinizi heba etmeyin.

*Gelinliğinizi diktirmeyi düşünmeyin. Gelinliğinizi almayı ya da satın almayı düşünebilirsiniz. Gelinlik modelini kafanızda tasarladıktan sonra kiralama ya da satın alma işlemini gerçekleştirmek için evinizden çıkabilirsiniz.

*Davetiye bakmak için vakit bulamasanız bile kendi dizayn ettiğiniz davetiye modelini kısa zamanda bastırabilirsiniz.

*Gelin çiçeğiniz içinde mevsim çiçeklerinden oluşan bir buket hazırlatabilirsiniz.

*Arabanızı - gelin arabası- süsletmek için önceden çiçek alım satım işlerini gerçekleştirdiğiniz çiçekçiden yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz.

*Saç ve makyajınızı her zaman gittiğiniz kuaförünüzden alacağınız randevu ile deneme model çalışması ve esas gün olacak şekilde yaptırabilirsiniz.

2. Murat

Murat Yönetici

Kısa sürede yapılacak işlerde her zaman eksikler olabilir, ki uzun süre hazırlık yapanların bile elleri ayaklarına dolaşıyor.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Planlı ve düzenli adımlar atıp destek alabilirsiniz.

Bu nokta özellikle önemli olabilir, tabii ki kisa surede zorlasiyor bu tur islemler Murat abinin dedigi gibi ama bi sekilde cözuluyor iste :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş