Kim Tutar Bizi Yarışması Katılma Şartları

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında canay tarafından paylaşıldı.

1. c

canay Yeni Üye

Kim Tutar Bizi Kanal D ne zaman başlıyor,
    Kim Tutar Bizi Yarışması yarışmacıları
    Kanal D Kim Tutar Bizi TV Programı,

Kim Tutar Bizi Yarışması Katılma Şartları Kim Tutar Bizi Programı Kanal D de Başlıyor..
    Gençlerin kendi aralarındaki tadına doyulmaz eğlenceleri Kanal D ekranlarına geliyor.Gençler biraraya gelir de eğlence olmaz mı?
    4 kişilik ekiplerini kuran gençlerin başvurduğu Kim Tutar Bizi adlı yarışmada her şey çok doğal. Yarışmacılara çılgın bir görev veriliyor. 4 kişilik genç ekip, bu göreve istedikleri ortamda rahat rahat hazırlanıyorlar. Eğlence dolu bu kısmın sonu ise eğlenceli olduğu kadar stresli..
    Final anı!
    Gençler dolu dolu çalıştıkları bu görevi, büyük bir kalabalığın önünde tek seferde başarmaya çalışıyorlar Görevi başarırlarsa, seçtikleri ödüller onların oluyor.

2. i

irem Yeni Üye

Ödül olarak kazanan gruba ne veriliyor merak ettim ona göre katılıp katılmayacagıma karar verecegim:)

3. Z

Ziyaretci Misafir

en son başvuru tarihi ne zaman acaba bir bilginiz var mı? ben 2 gündür başvurmaya çalışıyorum ancak aradığınız sayfa bulunamamaktadır yazıyor. her şey hazır kendimle birlikte 3 çılgın genç arkadaşım. ancak tek sorun başvuru formuna ulaşamamam. yardımcı olursanız çok sevinirim.

4. N

Nida Yeni Üye

Kim tutar bizi yarışmasının tüm koşulları bana uyuyor harbiden başvurular ne zaman başlıyor

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş