Kilolu Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

Konu, 'Moda & Trend' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

1. K

Kutup Yıldızı Yeni Üye

Kilolu bayanlar giyim ürünü seçimlerini doğru yaptıkları müddetçe istedikleri modern görünümleri yakalayabilme fırsatını yakalayabilirler. Sizler için kilolu bayanların nasıl güzel görünebileceklerini araştırdım ve sizlerle bu bilgileri paylaşmak istedim. Siz de kiolu bayanların nasıl güzel görünebileceklerini öğrenmek ister misiniz?

Kilolu bayanlar için giyim önerileri:

*Kilolu bayanlar genel itibari ile siyah, lacivert, kahverengi gibi renk tercihlerinde bulunmak isterler. Bu renklerin kendilerini daha ince gösterdiğini düşünürler. Ama illa ki açık renk giymek istiyorum diyenler arasında iseniz aynı rengin farklı tonlarını alt ve üst giyiminizde kullanırsanız da öyle tahmin ettiğiniz gibi çok kilolu görünmezsiniz.

*Desen tercihinde ise büyük yerine küçük desenli ve dikey çizgili kıyafet tercihlerinde bulunmanız sizi daha ince gösterecektir.

*Vücut tipi olarak üst bölgeniz genişse desensiz ve tek renk bluz tercihlerinde bulunabilirsiniz. Eğer kilolarınız kalça ve bacak bölgelerinizde toplanmışsa koyu renk pantolonlar, ve etekler ile üst kısımda desenli- canlı renkli bluzlarla harika kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

*Ayak bilekleriniz kalın ise çok bantlı topuklu ayakkabı tercihini rafa kaldırmanız gerekecektir.

*Ayrıca şık ve kendini gösteren takılar ile kilolarınızı gizleyebilme fırsatı edinebilirsiniz. Fakat fazla abartılı takı tercihinde bulunmamalısınız.

*Mayo tercihinde de genel olarak tek parça mayo tercihleri en iyi tercih olacaktır. Ama bikini giymek istiyorsanız da toparlayıcı özellikli yüksek kesimli model tercihlerinde bulunabilirsiniz.

2. Murat

Murat Yönetici

Kilolarını göstermeyen renkler seçmeliler, gerçi günümüz kadınları bu işi aşmış görünüyor.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş