Kerimin Annesinin Yazdığı Mektup

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Kerimin Annesinin Mektubunda ne yazıyor
    Kerimin annesi mektupta ne yazmış
    Kerimin annesinin mektubu
    Kerimin annesinin yazdığı mektup

İşte Kerimin Annesinin Kerime yazdığı o mektup.

Kerim oğlum gidiyorum bitek senin için gözüm arkada ama ben gittikten sona babanını sana ksahip çıkacağını biliyorum o yıllardır bana çok öfkeli bana öfkesi yüzünden senide götürmedi yanında, ama dönecek seni almak için gelecek yanına bu evde mutluluğunuza engel ben oldum yıllardır ilk kez bugün ağlamıyorum seni terkederken bile...
    çünkü artık kararımı verdim kalbim yıllaröncesinden durdu atmıyor sanki beni babanla evlendirdikleri gün aklımıda kalbimide sevdiğim adamda bıraktım herkesin birtane hayatı var benimki bu yol ayrımında bitti...
    babanın eşi senin annen oldum ama onu sevmekten hiç vazgeçmedim ben sevdiğimi babanla evlenerek öldürdüm seni doğurarak öldürdüm babanın mutsuz bir evliliğe seni sevgisizliğe kendimi hiç dinmeyen vicdan azabına hapsettim babanın bana aşkla bakan gözlerimde ben kendi eriyişimi gördüm sonundada tükendim
    şimdi artık senin varlığın bile beni hayatta tutmaya yetmedi bunları şimdi anlamayacaksın beni affet oğlum tek dileğim babanla mutlu olmandır sizi birbirinize emanet ediyorum annen

2. N

Nida Yeni Üye

Annesi keşke Kerimi bırakıp gitmeseydi şartlar ne olursa olsun bir çocuğun annesine ihtiyacı var yaş kaç olursa olsun

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş