Kaşta Denize Girilebilecek Yerler

Konu, 'Türkiyem ve Şehirlerimiz' kısmında elnur tarafından paylaşıldı.

1. elnur

elnur Yeni Üye

Bu sene yaz tatili planınızı yaparken aklınızdan Kaş'ı ziyaret etmek geçiyorsa Kaş'ta denize girilebilecek yerleri sizler için resim görselleri ile birlikte aktarmaya çalışacağım. Aşağıda yazımın devamını okumanız durumunda deniz keyfini ve tatil tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Hidayet koyu:
    Hidayet koyu Kaş'ta gezebileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Buraya birkaç farklı şekilde gidebilirsiniz. Taksiyle, motor ya da arabanızla, yarımada minibüsleri ile Hidayet koyuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buraya giderken dalmayı seviyorsanız deniz gözlüğünüzü ve şinorkelinizi yanınıza almayı unutmamalısınız.

hidayet-8.jpg

Mavi mağara:

40 metre uzunluğa sahip olan bu mağarayı gezmek ve bu bölgede yüzmek istiyorsanız buraya yakın bir otellerde konaklama tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece bu ilginç oluşumlu mağarada yüzme keyfini doyasıya tadabilirsiniz.

mavi-magara_20101017074858_b.jpg

Kaputaş Plajı:

Kaş ile Kalkan arasında yer alan bu plaj çok güzel bir koydur. Turkuaz renklidir ve kumlu plaj sevenler için favori bir mekandır. Aracınızı yol kenarına park edip merdivenlerden inerek bu plajda doyasıya yüzebilirsiniz.

kaputass.jpg

Küçük Çakıl:

Soğuk deniz sevenlerin yeri olan Küçük Çakıl koyu'na merdivenlerden inerek ya da atlayarak girebilirsiniz.

1340693149_kas7.JPG

2. Murat

Murat Yönetici

Benim en beğendiğim yerdir orası 10 numara.

3. elnur

elnur Yeni Üye

Ben de çok seviyorum o plajı.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Kaputaş Plajı:
    Mavi Magara:

Cok guzel 2 yer gercekten, cok begendim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş