Kaşları Güzelleştiren En İyi Ürünler Nelerdir?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Bayanların güzellik için önem verdikleri ürünler arasında kaş bakım ürünleri de az kaşlı olanlar; kaş boşlukları bulunanlar; kaşlarına şekil veremeyenler ve kaşlarının renginden şikayet edip duranlar için çeşit çeşit tasarlanmaktadır.

  *Kaşları ile problem yaşayanlar ve etkileyici bakışlara kavuşmak isteyenler şu kaş ürünlerini kullanmalıdırlar.

  Kaş kalemi küçük detayları düzeltmek için yararlanabileceğiniz ürünler çerçevesinde yer almaktadır.

  MAC Eye Brows: Kolay uygulanabilirliği bulunan bu kalemin arkasını çevirmeniz durumunda hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

  Clinique Superfine Liner For Brows: Ucunu açmak için kalem açacağı kullanmamanız gereken bu kalem kaşlarınızda tam kontrol sağlamaktadır.

  Tom Ford Brow Sculptor: Eğimli ucu ile kaşlarda kolay uygulama yapabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Kalemin arka ucunda kaşlarınızı düzeltebilmeniz için uç bulunmaktadır.

  *Kaşlarınızda çok boşluk varsa uygulama sonrası suda bozulmayan kaş mumu kullanabilirsiniz. Bu ürünün kaş üstünde topaklanmaması için uygulama öncesinde hafif hareketlerle kaş üstünde uygulama yapmanız gerekmektedir.

  *Kaşlara tazelik ve parlaklık veren jellerden faydalanarak kaşlarınızda doğal görünüm yaratabilmek için fırçayı yukarıya doğru uygulamanız gerekmektedir.

  *Kaş farı ile kaşlarınıza derinlik katabilirsiniz. Bu farları seçerken iki renkli kaş farlarından yararlanabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş