kaş çıkması için ne yapmalı

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. K

Kayıtsız Üye Misafir

Kaşların gür ve güzel çıkması için ne yapmalıyım? Lütfen bilimsel ve bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsediniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ocak 2015
  2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Daha uzun ve gür kirpikler için eşit miktarda Hint yağı ile badem yağını küçük bir şişede karıştırın. Bu karışımı 15 gün boyunca yatmadan önce, gözlerinize kaçırmamaya özen göstererek, kulak temizleme pamuğu yardımıyla kirpiklerin kökünden ucuna doğru sürün. Kirpiklerinizin beslenerek güçlendiğini ve uzadıklarını farkedeceksiniz.

3. Murat

Murat Yönetici

Kaş yapım derken göz çıkartmayın.. Bu konuda profosyonel hizmet veren merkezlere bir göz atmanız sizin için daha iyi olacaktır.

4. M

Misafir Misafir

benim kaşlarım doğduğumdan beri çok az bu yüzden artık kaşlarımın normalleşmesini istiyorum bir öneriniz var mı ?:)

5. merhaba millet ben kaş ve kirpik bakımı için daha gür çıkıp uzun ve dayanıklı olması için has zeytin yağı ve sarınsağı ezerek suyunu bir kabın için de karıştırıp gün de 2 kez kullanıyorum ve gerçekten işe yaruyor bu karışımda 1 yemek kaşığı zeytin yağına 3 diş sarımsak suyunu karıştırdım ve bu karışım 15 gün kullandım umarım işinize yarar :):)

6. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

Sakal çıkması için sarımsak tedavisi vardı kaş içinde uygun olabilir mi?

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş