Karın ağrısına hangi yiyecekler iyi geliyor diye merak edenlere.

Konu, 'Şifalı Bitkiler' kısmında Venom tarafından paylaşıldı.

1. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Bu tur agrilar yasadiginiz zaman bu tur şifalı bitkilerden yararlanilabilinir. Şifali bitkilerden elde edeceginiz bitkicaylari ve masaj yaglari karın ağrısını gecirme konusunda oldukca faydalidir.

Bir tutam kuru veyahut yaş nane ; Bir adet bütün limon, parçalara ayrilip ve kaynatılarak suyu içilir.

Portakal kabugu ve Rezene, ayni miktarda karistirilarak kaynatip suyu icilir. 100 gr. çörek otu 1 kg. bala karistirilip ac karnina 1 yemek kasigi yenir agri oldugu zamanda.

Bir tutam kuru veya yas nane bir adet tum limon parcalara ayirarak kaynatip suyu icilecektir.

Papatya, biberiye, lavanta, mentollü nane, fesleğen, mürver cicegi, yarpuz cicegi, ayri ayri veya bir parcasi karistirilip cay gibi icilecek.

Biberiye yağı, kekik yağı, kucuk cocuklarin göbegine veya ayak altina suruluyor. Buyuklere 1 fincan suya 10 damla damlatilip icilecektir.

( Bu konuyu bilgi birikimimle hazirlarken bende bilgilerimi tazelemis oluyorum ve cidden cok yararli oluyor :) )

2. Murat

Murat Yönetici

Aslında bu insanın fizyolojik yapısı ile alakalı bir durum acı sizin midenize zarar verirken bana iyi gelebilir.

3. Ottoman

Ottoman Bölüm Yöneticisi

Karın ağrısına cidden ne iyi gelir? bence mide yapısına göre değişir diye düşünüyorum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş