Kardeşe Söylenecek En Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Dünya'da en güzel şeylerden biride kardeşinizin olmasıdır, Kız kardeşiniz yada Erkek kardeşiniz olsun fark etmez.. Aynı Anne Babadan yada kardeş gibi gördüğünüz kişiler için söylenecek en güzel sözlere örnekler..

İyi ki Anne ve Babamız kalbimize kardeş sevgisini, hayatımıza anlayışı ekmiş.

Kardeşlik öyle bir denizdir ki dibi asla bulunmaz, öyle bir sırdır ki, her gönül kaldırmaz, öyle özeldir ki vicdanı olmayan anlayamaz!
    Güzel kardeşim.. En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorum, hep mutlu kal..

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz kardeşim!

Aynı dili kullananlar değil, aynı duyguları paylaşanlar daha iyi anlaşırlar.
    Mevlana Celaleddin Rumi

Bu hayatta en çok güvendiğim İnsan sensin.Çünkü sen benim canımsın bir tanecik kardeşim.

Gerçek Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar.

Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur.

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil, Kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2015
  2. a

ayşe Yeni Üye

Kardeş hayatın tadı rengidir kardeş yapın çocuklarınız tek kalmasın.

3. u

urfalı ahmet Misafir

20 çocuk yapicam yalnizlik cekmesinler

4. Sabır

Sabır Admin Yetkili Kişi

Kardeşlik sözlerden biten cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Sözünüz gerçekten çok güzeldi.

5. Orko

Orko Bilgi Sihirbazı.

Kardeş bir elmanın yarısıdır, onunla kendinizi tam hissedersiniz. Kardeşçe yaşamak ta böyledir. Şahsen kardeşlerimi çok seviyorum.

6. D

Demet123 Misafir

Bir kız kardeşim yok ama erkek kardeşim var sırdaşım can yoldaşım dert ortağım hayattaki en değerli varlığım benim canım kardesim kadirim

7. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

kardeşim diyip sıkı sıkı sarılacaksın kardeşine. geçen günleri geri getiremesiniz ama gelecek günler sizinledir. kardeş candır.

8. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Kardes tabii ki cok degerli birsey, ayni kani tasiyorsunuz sonucta.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş