Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

1. M

Mevsim Yeni Üye

2014 Yılında doğum gününde kardeşlerinize söyleyeceğiniz en güzel doğum günü mesajlarını bir araya getirdik. Kız yada erkek kardeşe özel doğum günü mesajları.

Aman Allahım benim güzel kardeşim 1 yaş daha büyümüş, büyüdükçe güzelleşiyorsun, seni seviyorumcanım kardeşim.

Seni gibi güzel cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ancak sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın bi tanem.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun.

Nasılsın kardeşim Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günü mesajarların kutlu olsun.

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni,kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar

Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara

Benden uzakta oldugunun ne önemi varki..? ay da günesde benden cok uzakda ama bir günüm onlarsiz gecmiyor..!

unut dünyada olup herşeyi unut gördügün gözleri unut duydugun sözleri unut yaşadıgını hatta unuttugunu bile ama unutulmadıgını asla unutma

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı.. iyi ki doğdun.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim.

2. k

kardeş sevgisi Misafir

Unuttuğumu sandın ama,bak yanıldın binerce öpücük ve sevgilerimi gönderiyorum sana....NİCE MUTLU YAŞLARA AŞKİTOM

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş