Kahvaltı Takımı Modellerimiz

Konu, 'Yemekler' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

1. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Bugün çok sevdigim arkadaşım Nihan ile sohbet ederken * Ramazan ertesi böyle bir masa hazırlaya bilirmiyiz diye düşündüm. ve Nihan ın hazırlamış oldugu konudan alıntılar yaparak görsel bir show icinde olmak istedim.

Nihan derki ; Güne* güzel bir kahvaltı ile başlamak gibisi yoktur arkadaşlarım. Hele uzmanların ” sabahları sıkı kahvaltı yapın ” uyarısını her zaman dikkate alırım ve sabahları kahvaltı yapmaya bayılırım :)
    De diyorum ki ; şöyle porselenden yapılmış markalı güzel bir kahvaltı takımı olsa* ona hazırlasak kahvaltıları nasıl olur. İşte arkadaşlarım Karaca’da 200-250 tl arasında fiyatla satılan porselen kahvaltı takımı arkadaşlarım…

Ekli Dosyalar:

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

3. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Nihan arkadaşımın bir kaç begendigi modelde şunlar ;

Favorisi ise ;

4. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

harika modellerrr emeğinize saglık

5. ~Ecrin~

~Ecrin~ Yeni Üye

hepside süper.Teşekkürler

6. FATMA AYNUR

FATMA AYNUR Yeni Üye

çok güzelller canım emegine saglık

7. c

cayka Yeni Üye

Bavyera ve Kütahya personel kahvaltı takımları bence çok şıklar.

Karacanın kahvaltı takımı elimde mevcut butterfly kahvaltı takımı fena sayılmaz ancak KRC yi denemedim.

Sizce en güzeli ve kalitelisi hangisi?

8. Nursena

Nursena Admin

Çok önceleri papatya ve victoria modelleri vardı o zamanlarda bizim markaların adı pek duyulmazdı. Son zamanlarda ise Kütahya porselen diyince mutfakta söz onun oluyor.

9. M

Mina Yeni Üye

Yeni ev aldık baharda taşınacağız böyle şık kahvaltı takımlarım olsun istiyorum mutfağımda

10. p

pamukelf Yeni Üye

Türk mutfağının en güzel tarafıda bol çeşitli olması elinize sağlık

11. b

besra güngör Yeni Üye

Bol vitaminli gıdalı uygulama afiyet olsun

12. Murat

Murat Yönetici

Bahsettiginiz Alman porselenleri gerçekten kaliteli, ancak ülkemizde çok kaliteli porselen üreticileri var ve artık içe dönme zamanı geldi.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş