Kadınların masum yalanları:)

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

1. denizkızı

denizkızı Yeni Üye

Kadınlar erkeklerin yalancılığından şikayet ederler; ama iş yalana gelince zaman zaman erkeklerden daha usta olabilmektedirler. Bu yazımda sizlerle kadınları yalan söylemeye iten ve sonuçta söylenen o masum yalanlardan bahsedeceğim.

*Seçiciyim. Girdiğiniz toplumda ilişki yaşamak isteyip te yaşayamadığınız zaman yani tanıştıklarınızla anlaşamadığınızı ya da henüz sizi isteyen birini bulamadığınız zaman etrafınızdakilerin sorusuna genel olarak seçiciyim yanıtını verirsiniz.

*İlk buluşmada olmaz. Kadınlar birlikte olmayı tercih ettikleri erkekle ilk buluşmada birlikte oldularsa nedense bunu saklamak isterler. İlk buluşmada daha önce kimse ile birlikte olmadım; ama seninle oldum derler.

*Hiç aldatmadım. Bence bu yalan birçok bayan tarafından söylenir. Çünkü yaptığı bir şeyi eşinden saklamak bile aslında bir aldatmadır.

*Benim tabularım var.Bayan yemeğe gittiği biri ile birliktelik yaşamak istemiyorsa benim tabularım var yalanına başvurur.
    fft18_mf6740356.Jpeg
    *Aşk olmadan asla. Kadınlar her ne kadar bedenen tatmin oldukları kişiyi sevmeseler de bunu karşısındakine söylemek istemezler. Bu nedenle aşk olmadan asla demeyi yeğlerler.

*Akşam Merve'lerde kalacağım. Bu yalan aileye söyleniyorsa erkek arkadaşta kalınacaktır; izin verilmeyeceği için söylenmiştir. Eğer sevgiliye söyleniyorsa eve başka konuklar gelecektir; belki bu konuklar erkek arkadaşın sevmediği konuklardır. Bu nedenle yalan söylenir.

*İnternetten kimse ile tanışmadım. Sevgilinizin internete karşı bir antipatisi varsa ya da sevgilinizi internetten bulduysanız elbette internetten biri ile daha önce tanıştın mı sorunuza cevabınız hayır olacaktır.

*Buraya ilk kez geliyorum. Bir mekan gittiniz ve bunu eski erkek arkadaşınızla yaptınız diyelim. Aynı mekana yeni sevgiliniz tarafından davet edildiyseniz asla önceden buraya geldim diyemezsiniz.

2. Murat

Murat Yönetici

Yalanında masumu olmuş ya daha ne diyelim, size göre masum olanlar karşınızdakinin hayatını etkileyebilir.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Yalanin erkek veya kadin ayirimi yok bence. Kisilikle ilgili olan bi durum bu.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş