Kadınlar Neleri Yapmayı Bilmeli!

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

1. ender

ender Yeni Üye

Her kadın güçlü olduğunu hissettiği zaman kendini güvende hisseder. Kadınların daha rahat yaşamasına yardımcı olacak tüyolar hakkında fikir edinmeye ne dersiniz? Böylece cesurca yaşayabileceğiniz karşınızdakine rahat cevap verebileceğiniz imkanlara sahip olabileceksiniz.
    kadinlar-bunlari-yapmali-690x385.jpg
    *İltifatları kabul etmek: Birileri size güzel şeyler söylüyorsa bu iltifatları kabul etmeyi bilmelisiniz. Mütevazilik göstermeyin.

*Yardım istemek: İhtiyaç duyduğunuz zaman yardım istemeyi bilmeli; yardım istemenin sizin bir şeyleri başaramamak olduğunu düşündüren sebepleri kafanızdan atmalısınız.

*Turta yapmayı bilmek:Erkeklerin kalbine giden yolun midelerinden geçtiği düşünülürse turta yapmayı biliyor olmalısınız.

*Hayır demeyi bilmelisiniz: Kimse sizi istemediğiniz bir şey yapmaya, istemediğiniz bir yere gitmeye zorlama ya da istemediğiniz biri ile birlikte omaya zorlayamaz. Hayır demeyi bilmelisiniz.

*Birçok kadın kaba olmayı beceremez; ama zaman zaman kaba olmayı da bilmelisiniz.

*Bebek bakımı ile ilgili temel bilgileri bilmelisiniz. Ne de olsa bir gün siz de anne olabilirsiniz.

*Cehaleti yoksaymayı bilmek: Gerçekte sizi anlamayan ya da gelecekle ilgili neler düşündüğünüz anlamayacak bir çok kişi karşınıza çıkacaktır. Kısacası onların cehaletini yok saymayı bilmelisiniz.

*Korkmadan sevmek: Mutlu olmak sizinde hakkınız. Bundan dolayı korkmadan sevmeyi ihmal etmeyin.

*Yumruk atmayı biliyor olmalısınız. Ne de olsa etrafınızda size askıntılık edecek birçok kişi ile karşılaşabilir; ummadığınız bir anda kendinizi bir kavga ortasına bulabilirsiniz.

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Gayet önemli noktalar .. Kadina kendini kadin gibi hissetmelerinde yardimci olacaklarda biz erkekleriz sanirim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş