Kablosuz Ağ Etkinleştirme Nasıl Yapılır

Konu, '24 Saat' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. abrek

abrek Yeni Üye

Kablosuz Ağ Etkinleştir Anlatımı
    Kablosuz Ağ Nasıl Etkinleştirilir

Kablosuz yerel ağ, kablolu iletişime alternatif olarak uygulanan, RF teknolojisini kullanarak havadan bilgi alışverişi yapan esnek bir iletişim sistemidir.

Arkadaşlar Kablosuz Ağ Etkinleştirmek için Masaüstünde Ağ Bağlantılarım oraya öncelikle sağ tıklayıp özellikler e giriyoruz. Karşımıza donanımsal olarak bilgisayarınızda bulunan bağlantı türleri gelecektir kısa yoldan buraya ulaşmak için klavyeden Windows logosu+R ye basın ekrana çalıştır gelecektir. Buraya ncpa.cpl yazıp bu adıma kadar gelebilirsiniz.

Bilgisayarınızda kablosuz ağ bağdaştırıcısı varsa, Windows bilgisayarınızın kapsama alanındaki kablosuz ağları otomatik olarak bulur. Ağa Bağlan içinde Windows'un algıladığı kablosuz ağların listesini görebilirsiniz.

Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmive ardından Bağlan'ı tıklatarak Bir Ağa Bağlan'ı açın.

2. pepe

pepe Yeni Üye

Kablosuz Ağ kesinlikle çok kullanışlı

3. Misafir

Misafir Misafir

iii akşamlar.yaa ben fazla pcden anlamam.kablosuz nette sorun oldu .bende sorun gider yaptım .sonradan devre dışı bıraktım ve artık kablosuz bağ listesini göremiyorum .yardım edersiniz ..

4. Murat

Murat Yönetici

Bir kere yapınca zaten artık otomatik tanıyacaktır, bu tür ayarlar yüklü gelmekte.

Sayfayı Paylaş