Justin Bieber Babamı Oluyor?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Justin Bieberin çocugumu olacak
    Justin Bieber baba olacakmı
    Justin Bieber'in sevgilisi kim bebegi varmı

Justin Bieber, bir hayranının kendisinden çocuk sahibi olduğu iddiasını yalanlamak için babalık testi yaptırmaya hazırlanıyor.

Kanadalı genç şarkıcı Justin Bieber, bir hayranının kendisinden çocuk sahibi olduğu iddiasını yalanlamak için babalık testi yaptırmaya hazırlanıyor.
    17 yaşındaki ünlü şarkıcının MTV Müzik Ödülleri'ne katılmak amacıyla gittiği Avrupa'dan döner dönmez DNA testi yaptırmak için randevu aldığı bildirildi.

Şarkıcının hayranlarından Mariah Yeater, Bieber ile geçen yıl Los Angeles'taki bir konserinden sonra birlikte olduğunu ve bu birliktelikten bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini iddia ederek babalık davası açmıştı.

İddiaları kesin bir dille reddeden Bieber, Yeater ile hiç tanışmadığını ileri sürmüştü.

Mahkemenin ilk duruşması, 15 Aralık'ta yapılacak.

2. Murat

Murat Yönetici

Biberin çocugumu olacakmış olsun bakalım çocuk çocuk dolaşırlar.

3. Z

Ziyaretci Misafir

justin evlenemez hayır o benim aşkım

4. z

zaza Yeni Üye

Justin hayatının hatasını yapmış:)

5. M

Misafir Misafir

justin evlenemez hyrrrrr justin bnim aşkm:mad::(

6. M

Misafir Misafir

böyle haberlere innanmmayın çock fln yok ama öle bir haber var ama DNA testinde yokmuş öle bişe ( bütün herkez konuşo buralarda onu )

7. M

Misafir Misafir

evet o justinın çocuğu değil o başkasından kadın justin beni sevsin diye kandırıyor

8. M

Muhibbi Yeni Üye

PHP:
    kliplerinde ne kadar büyüdüm artık mesajı vermeye çalışırsa çalışsın sakalları çıkmadığı sürece inandıramayacak olan velet.

9. M

Misafir Misafir

biberin çocuğu tabi olmuştur.senin

10. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Ayol bunun kendisi çocuk

11. Şaban

Şaban Yeni Üye

Sizce daha genç degıl mı erken daha

12. M

Misafir Misafir

Babaaaaaaaaaaa büyüksün :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

13. a

alara Misafir

bunu yaparak hata ettin selena gomez dururken justin sen hatta etin işallah beni duyosundur :eek: beni duyuyosan cevap verirsin ben öbür haranların gibi deyilim onlardan daha çok seviyorum seni:)

14. K

Kurban Yeni Üye

bu dedikodu çok uzadı baba olma ihtimali varsa olmuştur herhalde şimdiye dek

15. M

Misafir Misafir

justin sadece benim öyle bişeyde yok

blebeerlar

16. M

Misafir Misafir

justin sana aşığım love justin ve alexsadıra rusum ama türkiyede yaşıyorum justin yaşım16 bebeyim

17. M

Misafir Misafir

:confused: çok saçma zaten justen in kendisi çocuk!:rolleyes:hem böyle bişey olsa bana söylerdi:cool:

18. E

Elif Dilara Yeni Üye

Olmuşsa hayırlı ve uğurlu olsun

19. M

Misafir Misafir

:cool:ben size gerçeği sölim justin'in selena'yı hamile bıraktığı doğru ama selena bebeği aldırdı ve justin baba olmak için çok heycanlanınca selena 'nın böyle bir şey yaptığına çok sinirlendi ve ayrıldılar.:confused:

20. E

EVA jansen Misafir

je eva. Je n'ai pas de quelque chose comme ça.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş