JiLeT SöZLeR

Konu, 'Komik Nickler' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..:)

gülüşler yalan artık sevdalar duman altı sigaramın ucunda yakıcam bu AŞKI cak kibriti gör dumanı

Sevİyorum Diyen Diller Yalanmis Unuturum Dİyerek UnutulmuyormuŞ O GÜzel İsmİnİn Yerİne İhanet Ve Allahsiz Yaziyor GÜlÜm Allahsiz....

sana bir bakacam kalbini içten yakacam sen ne dersen de sosyete kızı seni koluma takacam..

benle uraşma kapak olursun fazla SuSKUN kalma kudurursun fazla kendını bişey sanma yoksa (YALAN OLURSUN)....

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

AsLa KaYbEtDiKlErİm oLmAdI VaZ GeÇtİk LeRiM OLdU(( WAZ GEÇMEYİ BİLMESSEN ASLA WAZ GECİLMEZ OLAMASSIN ))

Gün gelir aklına düşersem eÇer;beni deÇil;sevgimi hatırla!AÇlayışımı deÇil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu deÇil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$
    Vede umutLarı Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar çatlak_korsan dan sevgiler...!!!!!

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

BENİ YAŞATAN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SENNN''''''''''''
    BENİ MUTLU EDEN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SEVMENN'''''''''''
    BENİ ÖLDÜRECEK BİRŞEY VAR Kİ''''''''''''''TERKEMENN'''''''''''''

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep baÇlandı yollarımız baharımız kışa döndü

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

İdam sehpasında bir mahkum yaşamayı ne kadar çok istiyorsa
    Bende seni o kadar çok seviyorum..

AyaÇıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız...

azmı esrar sardık ıssız sokaklarda ve azmı isyan ettik karanlık sokaklara üç kagıtlı cıgaramın zivanasını yaparken sen yok idin yanımda hayalin vardı karşımda sorma geceler aldattı beni sayende tanımaz oldum kendimi unutmaki sen degil tanrım yazmış kaderimi içmeden cekemem dünya derdini ben seçmedim kovaladıgım yolları felek kırdı belimi el attıgım dallara dost ettiler bana içkiyi esrarı yaşamadıgım gençligime yanarım

bir bulut sarsın evinin damını azrail beklesin almak için canını ben deil aşkım emsin kanını damarların kurusun BENİ YIKTIĞIN İÇİN!! giydiÇin en güzel elbise kefenin olsun yılanın bol olduÇu yerde mezarın olsun mezar taşının üzerine veremlidir yazılsın okuyanın olmazsın BENİ YIKTIĞIN İÇİN!!!!

BANA LAZIM OLUR DİYE BİR KÜÇÜK UMUT BİLE BIRAKMADAN GİDERKEN... SEN...
    BEN ARKANDA BIRAKTIĞIN HER SÖZCÜKTEN
    YENİ BİR TABUT YAPIYORUM HERGÜN KENDİME....

Ben Bu Alemde Kralda Kuralda Tanimam

Sokakta Geziyor Bir Delikanli Esrar Cekiyor Gozleri Kanli Oyle Bir Sevdigi Varki Allahina Kadar Sevdali

Burasi İstanbul......... Ferman Gerekmez Delikanli Yuvasidir Cakallar Giremez...!!!!

Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı ZüPpe Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız D€LiKaNLıYıZ İşte!!!

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız SevdiÇini Özler

ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman DoÇru DeÇildir
    Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????:

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

pich oLup imparator oLucaÇına $erefLi oLup hiç oL...!!!!:

Benii ßenden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede benimle ilgilenmesin gerekmez...!!!!!!!

__o__a__r__t__i__k__ B__u__z__ K__a__l__p__l__İ N__e__y__a__p__t__i__y__s__a__m__ E__r__İ__m__e__d__İ......

acıdıÇn için gelme bırak son nefesimde yanlız öleyim

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uÇruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

inlemeler fazla sürmez bu mevzu burda bitmez duygusala baglanmayın ulyennnnnnn tekbir cifli yetmez

kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin
    gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!:)

pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uÇra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama AlıcaÇın Olsun..Oda DeÇmez Sanaa...

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!

Dar sokaklarda sevdama yürürken önümü kesenin kafasını keserim..

Yalandi Yalandi HerŞeyİn Senİ Sonzu Denk AffetmİyeceĞİm..

Dünyada herşeyim, ahirette cennetimsin bebeÇim...

benim silahım kalbimde şarşörü takılı bekliyor, sevgime yalan söyleyene şeytan cıkarda sık diyor

ALEM OYUNCU OLMUŞ SOKAKLAR SAHNE SEVDİĞİM BİR KIZ VARDI O DA OLMUŞ ^^*****^^....

her aÇladınıÇında gözlerinden akan her damlanın kalbimi vuran kurşun olduÇunu düşün,aÇlarken cok aÇlamada o kurşunlar beni öldürmesin gülüm..!!!

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmeK

Deli Sormuş DeLiye Hiç SevdiÇin Oldumu Diye DeLi GüLmüş DeLiye Ben Niye DeLirdim Diye...!

Sen cok güzel kızsın mektepli bense sokaklarda serseri senin elinde kaÇıt kalem benim ise vücudumda faça izleri sen istikbalini düşünürken mektepli o,küçümsediÇin serseri belinde emanet mevzu işledi dedim ya gönlümün güzeli herker benim gibi serseri olamaz...!!!!!
    ----------

İstanbulu esrar sarmış yar beni bırakıp karanlıklara bulaşmış ker***den duvar ipneden adam olmaz esrar içen adam kalp kırmaz ben istemem istanbulu al senin olsun her gece yastımın altında bir çifli cigaram bide onu yakacak zibbom olsun yeter işte o gece istanbulu yakmazsam anam avradım olsun..!!!!!

------------
    Arama hayatın cilvesini bahane benim gönlüm serseriyse kimene at artık içinden o karanlık hisleri kat kat üstündür senden o küçümsediÇin serseri..!!!

-----------
    Tarlada cesedimi bulmuşlar su yerine şarapla yıkamışlar mezarımın taşına fatiha yerine esrarlı gözler yazmışlar....!!!!!

-----------

Çektim esrarı gözlerim kanlı yürüyorum yolda gönlüm yaralı iki,üç santim jilet yarası oda *****nin son hatırası...!!!!!!

------------

ineriz ensara baÇlıyız esrara ne kadar deli kanlı varsa bekleriz BAĞCILARA..!

Ceza evi öz yuvamız,mahkemeler makanımız,idam ipi gıravatımız,biz KONYALIYIZ sevdiÇimizi unutmayız...

Ot Gİbİ YaŞamaya Karar Verdİm İsteyen Basar Gecer İsteyen Sarar İÇer

Benİm YastiĞim Hergece GÖzyaslarimi Nemlendİrmeye Devam Ederken Senİn YastiĞin Hep Markali ParfÜm Kokacak Be Sosyete Kizi

Bİr Gece Yarisi Kapim Calindi Elİme Cİcekler Yerİne Kelepce Takildi Anam Agliyor Oglum Sucsuz Dİyor Zalİmler Vurun ÖldÜrÜn Dİyor

buruk hasret dolu gecelerı öldurecegım bırgun bu ayrılık sarkılarını kursuna dızecegım ve senı benden ayırdıgı ıcın kaderımı MAHKEMEYE verecegım

Ceza Evİ DedİĞİn Nedİrkİ GenÇlİĞİ ÖldÜren Katİl ÖlÜm DedİĞİn Nedİrkİ Sonu Olmayan Tatİl

2. denizz

denizz Yeni Üye

Bu daha içten olacak sanırım :)

BİR İÇTEN BAKIŞINA DELİCE TUTULMUŞUM
    ESRARLI GÖZLERİNE GÖNÜLDEN VURULMUŞUM

ZAMAN GEÇMEK BİLMİYOR SENİ GÖRMEDİĞİM AN
    DÜNYAM CENNET OLUYOR BENİM OLDUĞUN ZAMAN

SENİ, YILLAR BOYUNCA YAŞAYACAĞIM İNAN
    AŞKINI ÖMÜR BOYUNCA SAKLAYACAĞIM İNAN

AŞKIMIN HATIRASI İSTİYORUM BİTMESİN
    ÖMRÜNÜN O GECESİ HAYALİMDEN GİTMESİN

SICAK Bİ BAKIŞINA NELER VERMEZDİM Kİ BEN
    MUTLULUĞUN ÖNÜNDE DİZE GELMEZMİYDİM BEN

AŞKI HEMDE NEŞEYİ TATIRMIŞTIN SEN BANA
    MUTSUZ BİR İNSANDIM BEN MUTLULUK VERDİN BANA

ZAMAN GEÇMEK BİLMİYOR SENİ GÖRMEDİĞİM AN
    DÜNYAM CENNET OLUYOR BENİM OLDUĞUN ZAMAN

AŞKIMIN HATIRASI İSTİYORUNM BİTMESİN
    ÖMRÜMÜN O GECESİ HAYALİMDEN GİTMESİN

3. tuana

tuana Yeni Üye

Jilet sözlerin yanında birde Müslüm Baba patlatmak lazım :)

4. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Aman aman almayayım ben :)

5. Nehir

Nehir Admin Yetkili Kişi

Jilet deyince aklıma müslüm baba geliyor:)

6. fadime

fadime Yeni Üye

Aşkın aldı benden beni bana seni gerek seni.

7. Nursena

Nursena Admin

Günün anlam ve önemine göre bir şarkı :)

GALİBA AKLIMI ALDI GİDERKEN,
    DÜŞÜNMEZ OLDUM UNUTTUM DÜNÜ,
    GÖNLÜMDE GÜNBEGÜN AŞKI SOLARKEN,
    GAYESİZCE GEÇTİ ALLAHIN GÜNÜ.

NEDİR ALLAHIM BU ESRAR PERDESİ?
    BİR İYİ BİR KÖTÜ İNSAN NESLESİ,
    HEP BÖYLE ACIMI AŞKIN MEYVESİ?
    DELİRTECEK BENİ ESRAR PERDESİ.

YAR VARDI BEYNİMİN KIVRIMLARINDA.
    GÜNEŞTİ GECEMİN SABAHLARINDA,
    ŞİMDİ BİR DUMANDIR DUDAKLARIMDA.
    İÇİYORUM AŞKI ALLAHIN GÜNÜ...

8. Kelebek

Kelebek Yeni Üye

Jilet gibi keskin sözler gönülleri de etkiler :)

9. ahuu

ahuu Yeni Üye

Oo faça sözlerden bir kaçı çok karizma

10. Murat

Murat Yönetici

Tam arabesk sözler.. Yollarda aşkın izini arayanlara :p

11. Abdullah

Abdullah Yeni Üye

Jilet gibi keskin sözler gönülleri de etkiler..

12. Abdullah

Abdullah Yeni Üye

İşte jilet gibi karizma sözler...

13. !p€k

!p€k Yeni Üye

İçerisinde gizem esrar bulunan sözleri neden arabesk haline getirmişsiniz.

14. Misafir

Misafir Misafir

hastasıyız dede....

15. Misafir

Misafir Misafir

Hayatin içinden sevginin derininden selam.

16. Misafir

Misafir Misafir

aynen jilet ismi geçildiği konularda aklıma gelen tek şey müslüm babadır

17. rodali

rodali Yeni Üye

Bu jiletleri bir de müslüm babayla birleştirdik mi ortaya çok güzel eserler çıkabilir :p

18. ekin

ekin Misafir

seni cok seviyorum gökhan yılmaz

19. MarDinLi

MarDinLi Misafir

Bu işLer KarıYa Kıza KorNa ÇaLmaYa Benzemez ewLaTT...!!!!

20. Misafir

Misafir Misafir

giden yoluna kalan koluma yakışır gardaş

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. esrarli sozler

,
  2. faca sözler

,
  3. esrarkeş sözler

,
  4. façalı sözler,