İstanbul iftar çadırları

Konu, 'Dini Bilgiler' kısmında gaye tarafından paylaşıldı.

1. g

gaye Yeni Üye

İstanbulda kurulacak iftar çadırlarlarının adresleri nelerdir, 2012 Ramazanda istanbulda nerede iftar çadırları olacak bilgi verirseniz sevinirim.

2. f

fadime Yeni Üye

istanbulda iftar çadırlarının kadıköydeki iftar çadırlarına ugramıştım. Ancak Zeytinburnu ve Eyüp Sultan çadırlarının havası bir başka oluyor.

3. p

pozell Yeni Üye

Esenler Belediyesi'nin geçtiğimiz yıl başlattığı ''Eve teslim iftar'' uygulaması,

4. i

irem Yeni Üye

İftar çadırları belediyelerin çok güzel düşündükleri bir durum. Bütün belediyeleri tebrik ediyorum

5. A

Abdullah Yeni Üye

Esenler belediyesi geçtiğimiz yıl evlere teslim iftar uygulaması vardı ...

6. a

ayfer Yeni Üye

Geçtigimiz senelerde bir çok iftar çadırı kuruldu. Hatta bu kurulun çadırlarda hatta sokaklarda onbinlerce insan iftar etti.. kimisi buna reklam dedi kimisi göz boyama. Aslında o kadar değerli bir iş yapıldiki 30 40.000 Müslüman bir sokakta aynı sofrada aynı duaya amin dedi. Belediyeler zaten halka hizmet için vardır, yani bu çadırları kurmakla zaten mükellef bunun neresi reklam olacak, olsa olsa görevi yerine getirmek olacaktır. Bence bu uygulamarı tüm belediyeler yapmalı ve birlik mesajları ile sımsıkı güzel huzurlu bir Ramazan geçirmeliyiz.

7. i

irem Yeni Üye

Eyüp Sultandaki iftar çadırları çok dolu oluyor tv den izliyoruz.

8. Murat

Murat Yönetici

Belediyeler çadırlar hakkında bilgiler vermediler ancak iftar çadırları ve yardım paketleri hakkında bir açıklama var ekliyorum.

Kaynak:Aktifhaber-com

9. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

istanbulda eminönü iftar çadırı gerçekten çok ilgi görmüştü. allah herkesin orucunu kabul etsin.

10. M

Misafir Misafir

İstanbulda nerede iftar çadırları

11. a

avrupali Yeni Üye

Bu iftar cadirlarini uygulayan vatandaslardan Allah razi olsun. Yuzlerce muslumanin bir araya gelip iftari beraber acmalari nekadar guzel.

12. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

istanbulda eminönü meydanında ki çadır gerçekten çok büyük

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş