iPhone 5 Nereden Alınır?

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

1. Mevsim

Mevsim Yeni Üye

iPhone 5 Türkiye'de Nereden Alınır?
    iPhone 5'i Nerede Bulabilirim

iPhone 5'in stokları 59 dakikada tükendi bu nedenle internet üzerinden sipariş veremezsiniz bir süre sonra marketlerde bulabileceksiniz.

Rekor taleple karşılaşan iPhone 5'in stokları tükendi. Samsung ise 100 günde 20 milyon Galaxy S III satarak yanıt vermekte gecikmedi. Akıllı cep telefonu pazarındaki rekabet satışlara da yansıdı. Geçtiğimiz yıl tüm dünyada 219 milyar dolara ulaşan akıllı cep telefonu pazarının devleri rekorlarla çarpışıyor.
    Geçtiğimiz hafta cuma günü ön talep almaya başlayan ve büyük ilgi gören iPhone 5'in 1 saat içinde ön talep stokları tükendi.

iPhone 5'in kırdığı rekor bir önceki versiyonlarının 20 kat önüne geçmiş oldu. 12 Eylül'de tanıtılan iPhone 5 için 14 Eylül'de talepler toplanmaya başlamıştı. Öte yandan iki dev arasındaki rekabet sadece satışlarda değil, patent konusunda da devam ediyor.

2. Murat

Murat Yönetici

Bence biraz bekleyiniz telefonu kullanıcılar test etsin piyasa biraz durulsun öyle alın. ilk ben aldım ben bir numarayım modundan çıkmak lazım.

3. Kurban

Kurban Yeni Üye

iphone yeni çıkınca alınmaz canmı dayanır yahu buna

4. Haydar.

Haydar. Yeni Üye

Bencede biraz beklemek lazım

5. Misafir

Misafir Misafir

Arkadaşlar Iphone5 almak için gittigidiyora baktım şu anda ve fiyatı 16gb 3.299 olduğunu görünce dudağım uçukladı=)Onun haricinde BeklemedenIphone5al.com diye bir site buldum.Ancak yeni bir site olduğu anlaşılıyor.Bana gittigidiyor dışında alternetif sunacak arkadaşlar varsa çok sevinirim!

Sayfayı Paylaş