İnsan Vücudu Atlası Kitap Özeti

Konu, 'Kitap Köşesi' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

İnsan Vücudunun atlası kitabı,larousse insan vücudu atlası,insan vücudu atlası larousse

LAROUSSE İNSAN VÜCUDU ATLASI ÖZELLİKLERİ

Vücudun bütün işlevlerini kapsayan ve farklı organların görevlerini anlatan anatomik çizimlerle çevirisi dâhil akademik denetimden geçmiş içerik.
    Çocuğun boyunu ölçmek ve vücudunun farklı bölümlerini daha iyi öğrenmesi için eğlenceli notlarla bezenmiş büyük boy poster.
    Bir çocuğun bedeni ve işleyişi hakkında aklına gelebilecek her tür sorunun uzmanları tarafından çocuklara özel hazırlanmış yanıtları.
    Temel terimler ve verilerle zenginleştirilmiş özel çizimlerle öğrenmeden davranışa, anatomiden gelişime; insanı kapsayan bütün konularda çocuğun insan hakkında bilmesi gereken her şey

İnsan Vücudu Atlası Hakkında: Eğlenceli çizgilerle vücudunu ve hayatını etkileyen ama farkında olmadan yaptığın tüm davranışlarını keşfet 6-10 yaş arası çocukların gelişimini doğru yönde etkileyecek, gelişim süreçleri içerisinde ebeveynlere de çok büyük kolaylıklar sağlayacak bir kaynak kitap olan İnsan Vücudu Atlası dünyanın birçok ülkesinde okunuyor. Çocuklar merak ettikleri, sorabildikleri ya da soramadıkları tüm soruların cevaplarını bu kitapta bulabilecekler. Kitabın içine gizlenen ve istenirse koparılabilen poster sayesinde boylarını ölçüp, zaman içindeki gelişimlerini izleyebilir ve vücudunun farklı bölümlerini daha iyi öğrenebilirler. Vücudun tüm işlevlerini kapsayan ve farklı organların görevlerini anlatan anatomik çizimlerle, hem keyifli vakit geçirecekler hem de öğrenmenin keyfine varacaklar.

Dizi Hakkında: İnkılâp Kitabevi tarafından başarılı bir satış grafiği yakalayan ve müteakip baskıları yapılan İlk Ansiklopedim le yayınına başlanan Larousse Dizisi, İnkılâp Kitabevi bünyesindeki çocuk kitapları markası Mandolin Yayınları nca sürdürülecektir. Dizi çerçevesinde, ilk etapta İlk Ansiklopedim Nasıl ve İlk Ansiklopedim Gezegen in yanı sıra İlk Ansiklopedim Nasıl Yapılır da yayınlanacaktır. Önümüzdeki süreçte ilginç içeriği ve albenili tasarımlarıyla göz kamaştıran ansiklopediler ve atlaslar diziye eklenecektir.
    Yayıncı Hakkında: Larousse, ünlü dilbilimci Pierre Larousse tarafından iki yüzyıl önce kurulmuş ve adı ansiklopediyle özdeşlemiş anıtsal bir yayınevidir. Uzmanlaştığı alan ansiklopediler, sözlükler ve atlaslar olmasına karşın roman, araştırma benzeri kitaplarla kitap yayıncılığının bütün alanlarında faaliyet gösterir. Fransa dışında da saygınlığı ve akademik güvenilirliği söz konusudur.

2. A

Abdullah Yeni Üye

Tıp üzerine okuyanlar için birebir kitap bu....

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş