İlişkinizi Ayakta Tutan Sözler Nelerdir?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

1. h

hayal perisi Yeni Üye

Bir ilişkinin tazeliğini koruması biraz da çiftlerin tavır ve davranışlarına bağlıdır. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeli; sevgilinizin ruhunu okşayan söylemlerde bulunmalısınız.

*Erkekler eşlerinin kendilerinden gurur duymalarını isterler; bu nedenle eşinize seninle gurur diyorum diyerek onun ruhuna hitap eden bir adım atabilirsiniz.

*Eşler zaman zaman gün içinde çok yorgun düşebilmektedirler. Bu nedenle eşinize çok yorgun olduğu günlerde sen biraz dinlen demeyi bilmelisiniz.

*Eşinizin size aldığı hediyeyi sizi çok mutlu ettiğini belirterek sizi son derece mutlu eden bir hediye olduğunu ara ara belirtmelisiniz.

*Etrafınızda dikkatini çeken bir durum olduysa ve bu durum eşinize başkalarının baktığı gibi bir durumsa benim yakışıklı kocam şu kadın seni ne güzel süzüyor diyerek eşinizi gururlandırabilirsiniz.

*Her gece kendinize özel vakit ayırmasanız bile ayda bir gece birlikteliğinizi canlandıracak bir gün geçirerek ( romantik bir akşam yemeği gibi ) ilişkinize hayat verebilirsiniz.

*Eşinizden zamanı geldiği zaman özür dilemeyi ertelememelisiniz.

*Eşinize yaptığı tavır ve davranışlardan dolayı teşekkür etmelisiniz.

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Agizdan cikan söz cok önemlidir elbette.. Deginilen diger noktalarda gayet önemli hepsine dikkat etmek gerekir....

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş