İhraç fazlası ürünler nereden alınır?

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Çoğumuz markalara fahiş fiyatlarda ödeme yapmak ve marka ürünleri almak istemez, bende öyleyim ve ihraç fazlası ürünler nereden alınır diye biraz araştırma yaptım, ne yazık ki tekstil ürünlerde çok farklı fiyat aralıklarında ürün satılmaktadır. İstanbul Merter, Güngören gibi ilçelerde genellikle ihraç fazlası kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. İstanbul'un marka meraklıları zaten bu ürünlere fahiş ücretler ödemezler ve en iyi markayı en uygun fiyata bulur alırlar.

Burada dikkat edilmesi gereken ürünlerin sağlıklı ve kaliteli olması, yoksa Çin ve benzeri ülkelerden bir çok ürün gelmekte ve ucuza verilmekte.

Ankara, İzmir gibi yerlerde ihracat fazlası ürün bulabilirsiniz tabi ki de, İnternet ortamında bir çok firma var dilerseniz ayağınıza kadar hizmet verirler, bunun yanı sıra Adana, Mersin gibi şehirlerde bir çok fabrika bu ürünleri satmaktalar.

Peki bu ürünler neden ucuzdur?

Bazı ürünlerde küçük defolar vardır, bazı ürünlerde ise etiket kesilir ve bu şekilde satılır.

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Bakırköy Adliyesinin önünde kurulan pazar var Cumartesi pazarı. Merter de her zaman uygun ürünler bulursun. Kapalı çarşıyı tavsiye etmiyoruz çünkü turistlerin olduğu yerde kazıklanma riskiniz artar... Bunun yerine Mahmutpaşa'ya gidebilirsiniz.

Bir başka önerim ise Salı günleri Zeytinburnu Olivyuma gitmenizi öneririm. Kadıköy Onur Pasajı ise Anadolu yakasında olanlar için iyi bir seçim olacaktır.

3. N

Nida Yeni Üye

En iyisini yaparsınız binlerce tl para harcayacağınıza 1 tane alacağınıza 4 tane alırsınız.

4. s

selen yıldız Yeni Üye

sanı soracızzzzzzz

5. s

selen yıldız Yeni Üye

6. s

selen yıldız Yeni Üye

valla bana ihraç fazası ürünler lazım satan varsa

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Ekim 2015
  7. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Murat abi bilgilendirme icin tesekkur ediyorum önemli bir bilgilendirme.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş