İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız Düğün Resimleri

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında gokhan tarafından paylaşıldı.

1. g

gokhan Yeni Üye

ibrahim tatlıses düğün resimleri
    İbrahim Tatlısesin nikah resimleri
    Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses düğün fotoğrafları
    İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız düğün resimleri

İbrahim Tatlıses, tedavi gördüğü Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ayşegül Yıldız la Tatlıses in nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Nikah şahitliğini ise işadamı Yüksel Çağlar ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yaptı.
    İbrahim Tatlıses nikah sonrası şu açıklamayı yaptı
    Sayın Başbakanımızın beni ziyareti esnasında yaptığımız sohbette, Başbakanımız artık benim bir yuvam olması gerektiğini sözleriyle ima etti. Bu ima zaten düşündüğüm bir yuvayı gerçekleştirmeme sebep oldu. Bugün de bu evlilik akti için sayın başkanım Mustafa Sarıgül şeref verdiler, bu hayırlı olayı gerçekleştirdiler. Şahitlerimiz Fatih Terim ve Yüksel Çağlar dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
    Ayrıca böyle bir mutlu günü tüm dostlarımla ve beni seven halkımla paylaşmak isterdim. Malesef ülkemizin şu andaki konjektörü buna müsait olmadığından mütevazi bir şekilde gerçekleştirmek durumunda kaldım.

Bu mutlu günümde yanımda olan ailem ve çocuklarıma, dostlarıma, ekibime ve tüm sevenlerime teşekkür ederim.

Saygılar İbrahim Tatlıses

2. a

ayca Yeni Üye

İstanbul'da uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve bir dizi operasyonlar geçiren türkücü İbrahim Tatlıses, dün sürpriz bir şekilde dünyaevine girdi..

Uzun bir süredir birlikte olduğu Ayşegül Yıldız'la tedavi gördüğü hastanede evlenen Tatlıses'in nikah töreninde imza attığı fotoğraflar basına dağıldı..

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kıydığı nikahta G.Saray teknik direktörü Fatih Terim de hazır bulundu..

Ancak fotoğraflarda İbrahim Tatlıses'in sol kolundaki durum gözlerden kaçmadı..

Fotoğraflardan birinde Tatlıses'in kolu bir başka kişinin verdiği destekle havada dururken diğer fotoğraflarda ise ünlü türkücünün sol kolunu dizine koyarak dengede tuttuğu görülüyor..

Çiftin nikah şahidi olan Fatih Terim'in de fotoğraf çekimindeki bakışları da dikkat çekti.

3. Murat

Murat Yönetici

Sürpriz bir dügün olmuş, Yalnız İbrahim Tatlıses çok ökmüş dikkat ettiyseniz saç sakal bıyık boyasız olunca durumu ortada.
    Allah şifa ve mutluluk versin.

4. g

güzide Yeni Üye

Bende size dügünün videosunu ekliyorum gelinlikte yakışmış Ayşegül hanıma.
    [video=youtube_share;SeQQrQVS32A]http://youtu.be/SeQQrQVS32A[/video]

5. i

irem Yeni Üye

Sürpriz bir evlilik kararı İbrahim Tatlıses ilk eşinden boşanmışmıydıda nihakları kıyıldı

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş