Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Abdullah tarafından paylaşıldı.

1. Hint Kınası Nasıl Çıkar
    Hint kınası çıkarmı
    Hint kınası elden çıkarmı

Hint kınasını elden çıkarmanın bir yöntemi yoktur. Biraz fazla çamaşır bulaşık yıkarsanız bu süreç biraz kısalacaktır ama bir anda kurtulmak mümkün değildir.

Saça uygulanan hint kınası ise daha vahim bir durumdur. Kına yakılan saç ne yazıkki boya tutmuyor, inatla boyansa bile istenilen renk elde edilmiyor. Kuaförler bu nedenlekınalı saçın üzerine pek işlem yapmazlar. Çünkü saç yıpranır, açmaya çalışırken yanar.
  2. Murat

Murat Yönetici

O halde hint kınası uygulamasından özenle uzak durmak gerektigini söylüyorsunuz..
  3. O zaman bu hint uygulanmasından uzak durmamız lazım...
  4. Misafir

Misafir Misafir

hint kınası kullan dım hiç memnun değilim şaçımdan nasıl çıkartabilirim saçım dökülüyor

cevap yazın bekliyorum
  5. fato

fato Misafir

Saçım hint kınasını saçıma sürdüm.herr yerimm kıllı oldu ya
  6. Acil .

Acil . Misafir

Geçici dövme yaptırdım, nasıl çıkaaar ? :/
  7. Misafir

Misafir Misafir

çoooookk pişmanımmm çookk döküooooooo :(
  8. misafir

misafir Misafir

cnm ben saçımla çok uğraşan biri olarak söyleyim sana.siyah hint kınası vardı saçımda. benim saçımda aynı şekilde çok dökülüyodu.daha sonra karamele dönmek istedim.fakat kuaförünün çok iyi olması lazım.benim saçımı bitkisel bi açıcı kullanrak açtığını söyledi oryal kullanmamış.ve yanma kopma filanda olmadı.gittiğin kuaförde buna dikkat et sende.sor enazından neyle açtıklarını.bide saçımdan ince tutamlar alıp çekerek kontrol etti kopup kopmadığını.
  9. gülşah

gülşah Misafir

arkadaşlar hint kınası değill. normal kına kullallanın saçı hem besliyo hem uzatıyo hem dökğlmeyi önlüyo hint kınasının hiç bi etkisi yok..
  10. Misafir

Misafir Misafir

elden geçmesi için banyolardaki kese bezleriyle iyice sabun yedirerek anında çıkartabilirsiniz :) hint kınasını saça kullanmayın döküyo normal kına kullanın besleyici ve tavsiyemdir :) tattoocu :)

11. Misafir

Misafir Misafir

hayır yalan :mad: elinizi yağ çöz ile yıkayın hemen çıkıyor :p
  12. Misafir

Misafir Misafir

hint kınası ele uygulanınca çok güzel oluyo :rolleyes:ama saça kesinlikle kullanmayın çok pişman olursunuz kına yapmak istiosanız bile normal kullanın :)
  13. Misafir

Misafir Misafir

14. Misafir

Misafir Misafir

15. Misafir

Misafir Misafir

:mad: bende nasıl çıkar diyordum iyi oldu aslında
  16. Hint kınasını elden çıkarmanın bir yöntemi yoktur. Biraz fazla çamaşır bulaşık yıkarsanız bu süreç biraz kısalacaktır ama bir anda kurtulmak mümkün değildir.
  17. Misafir

Misafir Misafir

çok lanet bırsey ya cıkmıyor :D
  18. Misafir

Misafir Misafir

ilk önce sac acicisi kullan üstüne istedigin rengi yap . cikiyor. bende denedim ise yariyor,
  19. Misafirt

Misafirt Misafir

Arkadaşlar hint kınasını saça uygulamak önemli olan,beni ablam da uyguladı,doğru yapınca hiçbir sorun çıkmıyor:cool:
  20. zamanla kendiliğinden çıkar heralde

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. hint kınası nasıl çıkar

,
  2. hint kınası elden nasıl çıkar

,
  3. hınt kınası nasıl gecer

,
  4. hint kınası saçtan nasıl çıkar,
  5. hint kınası nasıl çıkar elden,
  6. hint kinasini ne cikarir,