HGS Nerden Alınır?

Konu, 'Haberler' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

1. M

Mevsim Yeni Üye

HGS Kartı Nerden Alınır
    HGS Nereden Alınır

Hızlı Geçiş Sistemi’nin (HGS) uygulamasının, 17 Eylül’den itibaren ülke genelinde başlayacak. 2013 yılbaşına kadar Kartlı Geçiş Sistemi’nin (KGS) yerini HGS’nin alması bekleniyor.

Hızlı Geçiş Sistem PTT şubelerinden alınabilecek olan HGS’ler yine PTT şubeleri başta olmak üzere benzin istasyonları, marketler hatta bakkallar da bile doldurulabilecek.

Vatandaşlar, herhangi bir hesapla bağlantısı olmayan KGS kartlarındaki paralarını, HGS etiketine aktarabilecek.

Engelsiz geçiş, geçiş anında otomatik ücret tahsisi, trafik akışında süreklilik sağlayacak sistemde; pilsiz, çalışma enerjisini radyo frekanslı okuyucudan geçerken alan, üzerine geçiş bilgisi yazılabilen, silinebilen, silikon korumalı, çıkartılmak istendiğinde kendi kendisini yok eden yüksek güvenlik seviyesinde ve klonlanamaz etiketler kullanılacak.

2. Murat

Murat Yönetici

En kısa zamanda HGS almak gerekecek, geçişlerde kolaylık sağlar.

3. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

ben kgs kullanıyordum ve otomatik olarak içindeki para bitince banka yatırıyodu. ama hgs de şu an için öyle bir sistem olmaması kötü olmuş. bende herşeyin otomatik gerçekleşebilmesi gerekir. gişelerdeki yoğunluk azalacak bu seferde ptt önlerinde kuyruk olacak : )

4. K

Kurban Yeni Üye

HGS kartların içinde en kullanışlı vede çok tercih edilen olacak diye düşünüyorum adı gibi hızlıysa

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş